MENU

Росія через власних агентів впливу запустила технологію для збурення українців, – волонтер

1717 1

Росія через власних агентів впливу запустила технологію для збурення українців, – волонтер

Т.в.о. директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова заявила, що для розслідування справ Майдану необхідно скасувати закон про недопущення переслідування учасників Революції гідності.

Заяви Венедіктової повністю лягають в унісон із заявами колишніх високопосадовців режиму Януковича, зокрема колишнього заступника голови Адміністрації Януковича Портнова.

Якщо слухали так звані "плівки" Труби, то там у розмові з людиною Портнова якраз йдеться про абсолютно те саме. Ідею зі скасування амністії Венедіктова отримала у спадок від попереднього керівництва. Ця тема педалюється бєглими таваріщами, які зараз повернулися в Україну і намагаються на щось тут впливати.

Читайте також: Зупинити світанок мерців: ексрегіонали атакують Революцію гідності

Не зрозуміло, про що йдеться, коли керівниця ДБР каже про настання якоїсь справедливості. Проведено тисячі експертиз, сотні годин судових засідань по тим, хто стріляв у протестувальників. Більшість цих "беркутівців" утекли.

Революцію гідності намагаються переглянути. Йде спланована кампанія із її дискредитації, учасників. Кампанія ведеться ще з 2014 року, більше російськими ЗМІ. В Україні – Портновим, Лукаш.

У людей хочуть стерти пам'ять і переписати історію, так, як їм вигідно. Що був якийсь "заколот", "незаконно скинута влада". Зокрема, хочуть збурити суспільство, вбити клин. Росія запускає цю технологію через агентів свого впливу.

Читайте також: Ніхто не забороняє переосмислювати Майдан, але це не привід для реваншу всього того, проти чого боролася Революція гідності – думка

Портнов частково зберіг вплив на систему судів і правоохоронних органів. Зокрема на ДБР. Був архітектором переходу до тоталітаризму часів Януковича, укріплення ним влади, переслідування преси, громадського сектору. Зараз розуміє, що за це йому нічого не буде. Певно, отримав гарантії на високому рівні.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Роман СІНІЦИН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини