MENU

Замість хибних ігор у толерантність УІНП має доносити до громадян одну важливу думку

583 0


Голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович

Добре, що пам’ятник Щорса поїде в Нову Каховку або на виставку в Голосієві, але план робити в Україні культурний продукт російською з альтернативним щодо російського погляду на історію для тих, хто хоче читати російською, є помилковим.

Дробович має моментально реагувати на ті зміни, що відбуваються в Росії. Усіх носіїв російської мови тепер уважатимуть потенційними членами державотворчої російської нації. Ніхто нікого не питатиме: розмовляєш російською – "значіт русскій". І жодного права вибору, жодної тобі демократії.

Читайте також: Путін завдав нового удару в російській війні проти української мови

Отже, розмовляти російською мовою в Україні нічим не краще, ніж носити форму нацистську чи НКВД.

Бажаєте, щоб ваші очільники обнулили свої президентські терміни? Розмовляйте російською. Бажаєте жити із найконсервативнішою конституцією у світі? Розмовляйте російською. Хочете мати найпримітивнішу маскультуру? Хочете, щоб на вас дивилися як на дикунів? Російська вам підходить.

Саме цю думку Інститут національної пам’яті має доносити до громадян, а не гратися у толерантність. Режим Путіна – спадкоємець сталінізму, принциповий і прямий, який мову перетворює на основний інструмент політики з війною включно. То про яку толерантність ідеться? Якщо існують демократичні сили в Росії, то хай поширюють свій демократичний продукт російською.

Читайте також: "Порохобот" Путін: як Зеленський і Ко здають Україну

Українські громадяни, яких українська так денервує, що вони навіть читати цією мовою бридяться, погані громадяни насправді. А не вміють читати українською, то який же в них рівень інтелекту? Очільник інституту має розуміти це.

Режим Зеленського сам провокує таке протистояння, як із Сивохою. Безвідповідальна влада, що експериментує над українцями й толерантністю. Ці експерименти погано скінчаться для експериментаторів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Роксана ХАРЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини