MENU

Владі нагадали про важливість співпраці з МВФ

423 0

Валерій Пекар оприлюднив заяву членів спільноти "Реформи мають бути справжніми"

Ми стурбовані відсутністю чіткої позиції української держави щодо неприпустимості дефолту, необхідності співпраці з Міжнародним валютним фондом та неприпустимості повернення націоналізованих банків їхнім колишнім власникам.

Читайте також: Люди Коломойського пропонують Україні свідоме самогубство – Фурса

Ми вважаємо дефолт неприпустимим рішенням і підтримуємо заяву українських економістів щодо того, що це матиме руйнівні наслідки для української економіки. Від українського дефолту виграють лише олігархічні групи та російський агресор.

Ми вважаємо швидке відновлення співпраці з МВФ критично важливим для безперервного фінансування бюджетних видатків в умовах епідемії короновірусу та економічної кризи. А для цього потрібно виконати всі заходи, передбачені програмою співробітництва. Це дозволить залучити також кошти інших фондів, донорів та кредиторів.

Читайте також: Держава потрібна нам усім, щоб вижити. Вихід, як завжди, один

Нещодавно МВФ запровадив додаткові програми для подолання наслідків епідемії, тож важливо скористатися також цією можливістю та максимально швидко звернутися до МВФ щодо участі у цих програмах.

Повернення націоналізованих банків їхнім колишнім власникам не лише аморальне, але й перекреслить можливості співпраці з МВФ та іншими міжнародними фінансовими організаціями та партнерами.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Валерій ПЕКАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини