MENU

Войовничий атеїзм замінило таке ж войовниче православ'я

577 0

Взагалі-то, друзі мої, треба якось переводити нашу державу з конфесійного у світське. А то ж додамо до ISIS ще й OSRU (Orthodox state of Russia and Ukraine), таке ж темне, войовниче й зухвале.

І мова тут не тільки про попів, які мають намір перевести народ із цього століття в позаминуле. І навіть не в поділі церков на нашу й не нашу. Знову ж таки, за прикладом західного підходу до ісламу, де вчать, як відрізняти поганий від хорошого. Треба займатися парафіянами у виховному сенсі.

Читайте також: Московська церква становить реальну небезпеку для України та її громадян – В'ятрович

Наприклад, обмежувати вихлюпування своїх релігійних пристрастей на голови всього населення. Якщо хочеться їм вітати публіку, то нехай роблять це, як скрізь у світі сучасних людей: happy christmas! happy easter! Зрозуміло ж, рідною мовою. А таїнства нехай залишаються таїнствами, інтимними моментами, які некрасиво виставляти про людське око.

Відокремлення церкви від держави така ж важлива річ, як і соціальні реформи, друзі. Наприклад, Києво-Печерську лавру, що стала зараз джерелом зарази, не можна було передавати церкві, оскільки вона є національною пам'яткою історії та культури українського народу. Тобто належить усім громадянам, незалежно від їхніх релігійних переконань.

Треба виправляти дурниці, які ми накоїли в 1991 році, коли віру в Леніна швидко замінили вірою в бога, причому єдиного, а не різних, яким поклоняються наші люди. Що привело до заміни войовничого атеїзму войовничим православ'ям, яке зараз активно займається прозелітизмом на всій території країни.

Читайте також: Без "доісторичної" церкви не матимемо сучасної держави – журналіст

За останні 20 років мало не в кожному селі на Півдні України побудовані церкви. Одночасно з цим богобудом, до речі, потворним в естетичному плані, зникали школи, бібліотеки. Про сучасні центри комунікацій і знань – і говорити марно. Немає їх. Проте розум населення щільно затьмарює дим попівських кадил. Адже біда ортодоксальних релігій у тому, що вони воюють із наукою, заперечуючи знання та прогрес.

Це ми бачимо сьогодні в багатьох містах, включно з Одесою, де попи, які зачарували владу, не тільки наплювали на медицину, а й кинули виклик усім людям, що виконують вимоги карантину заради загального блага.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр ПРИЛИПКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини