MENU

Для створення 500 тисяч нових робочих місць необхідно 70 млрд евро – Дорошенко

276 1

Олексій Дорошенко

Інвестиційні няні вже існують в Україні. Частіше це вусаті няні. Це Агенції регіонального розвитку в кожній області нашої країни. У Київській області їх штат - 6 осіб із фондом заробітної плати 200 тис щомісяця. Вони допомагають іноземному бізнесу пройти по коридорах місцевої та центральної влади та отримати результат у вигляді інвестицій.

Тому ідея Володимира Зеленського не нова, просто буде можливо переформатована. І тут цікаво наскільки плани Уряду співпадають з планами іноземних компаній. У І кварталі 2020 року Агенція регіонального розвитку Київської області супроводжувала 10 інвестпроектів, де іноземці планують створити 5 тис. нових робочих місць.

Читайте також: О статистике как инструменте манипулирования, "невидимой" бедности и парадоксе "условного коболева vs уборщицы" - эксперт

Вартість кожного робочого місця за інвестиційними проектами – €140 тис. Якщо Уряд планував створити півмільйона нових робочих місць, то за аналогічним розрахунком по ефективності та технологічності кожного працівника це буде коштувати €70 млрд. Усе інше – це або бажання видати бажане за дійсне, або відставання української економіки від економік розвинутих країн. У скільки разів менше вкладається у створення одного робочого місця - у стільки разів буде меншою середня заробітна плата працівника через нижчу ефективність.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій ДОРОШЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини