MENU

Юрій Гаврилечко: Грантожери v.s. містобудування

299 0

Юрій Гаврилечко

Зараз, коли уряд започаткував реформу містобудування і НЕ ПОКЛИКАВ до цього процесу «активіздів» із забудовників та грантоїдів, вони, щиро цим занепокоєні, почали спроби попідкидати палки в колеса реформі.

Гірше того, заради досягнення своє мети (контролю над «реформами» та особистого зиску від цього) «активізди» часто-густо об’єднуються з тими, в кого є споріднені цілі. Нічим іншим не можна пояснити тандем РПР (Реанімаційного пакету реформ) та ГО «Конфедерація будівельників України», президентом якої є екс-заступник міністра розвитку громад та територій та керівником київського обласного осередку порошенківської «Солідарності» Левом Парцхаладзе. Бо хто як не чиновник такого рангу знає як працює сучасна будівельна дозвільна система і як на її контролі отримати профіт?

Чтайте також: О статистике как инструменте манипулирования, "невидимой" бедности и парадоксе "условного коболева vs уборщицы" - эксперт

Реформа Державної архітектурно-будівельної інспекції (далі – ДАБІ) має покласти край зловживанням у містобудуванні та унеможливити ситуацію, коли всі питання щодо будівництва вирішуються винятково одним державним органом. Саме тому, було ухвалено рішення її ліквідувати і, натомість, створити три нових не підпорядкованих один одному органів, а частину функцій взагалі передати органам місцевого самоврядування. І це дуже не сподобалось «активіздам». Вочевидь, тому що саме їх у даній реформі і немає.

Тому, як завжди, розберемо та спростуємо «аргументи» від «активіздів».

Як можна побачити, серед «аргументів проти», вочевидь, головний - це п.3. і саме те, що з ними «не порадились», а точніше – відкинули пропозиції нічого не змінювати, а й надалі продовжувати існування ДАБІ. Це і є причиною невдоволеності «активіздів».

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Юрій ГАВРИЛЕЧКО, спеціально для UAinfo.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини