MENU

Давайте будемо чесними: система освіти у нас давно зламана і не підлягає ремонту

510 0

Давайте будемо чесними: система освіти у нас давно зламана і не підлягає ремонту

Я знаю багатьох чудових людей, які працюють в системі освіти. Знаю багатьох ІТ спеціалістів, які попри все викладають в університетах. Знаю багатьох друзів та колег, які попри все популяризують українську науку та освіту.

Я особисто ні разу не відмовив жодному університету на прохання приїхати й провести відкриту лекцію. Тому що знаю, що прийде 1% людей, яким це потрібно і кому ця лекція допоможе у житті.

Але будемо чесними: система освіти у нас давно зламана і не підлягає ремонту.

Багато хто скаже, що причина в тому, що освіту і науку не фінансують так, як мали б. Це правда, з цим важко сперечатись. Однак, без принципових змін навіть реальні $4000 в місяць, які обіцяв пан нелох, не переломлять цю ситуацію.

Читайте також: Осиное гнездо разворошено: почему сеть накинулась на Шкарлета

З якісної системи освіти все починається. Не буде нормальної школи, університету, наукової школи - не буде бізнесу, персоналу для лікарень, та для тих самих шкіл та університетів.

Більшість моїх знайомих з жахом дивляться на те, як вони будуть обирати школу, університет. Багато хто забив і відправив дітей вчитись в Польщу, Німеччину та інші країни.

Їм більше не потрібна Україна, а Україні не потрібні вони.

Читайте також: В ситуації зі Шкарлетом Зеленський, дослухаючись до своїх радників, намагається діяти в стилі "Богдан-стайл" осені 2019 року – експерт 

Який сигнал дали нам сьогодні (насправді не лише сьогодні)? Що моральні, професійні та інші чесноти не важливі. Грабуй, вбивай, *би гусей, а потім ставай президентом, ректором, міністром чи на крайній випадок, в.о. міністра.

Я зараз навіть не буду апелювати до вибору українців, депутатів чи вищих сил. Сенсу немає, пороблено.

І знаєте, питання ж не в конкретній персоні. Питання в тому, що у 2020 комусь не лише прийшла думка провернути таке призначення, але й втілити це на очах ох**ої публіки.

Думайте, бо такими темпами скоро у всіх заберуть право думати.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр КРАКОВЕЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини