Тарас Яловничий: ПреЗЕдент нагороджує тих, хто соціально та ментально йому близький. ВІДЕО
Відбулося нагородження званням Заслужений артист України Олексія Потапенка, більш відомого як Потап, та орденами співачок Ірини Білик та Тіни Кароль. З подивом дізнався, що є досить багато людей, які невдоволені цими нагородами. Їхнє нагородження є наочною ілюстрацією українського прислів'я – свій до свого по своє. Адже їхні моральні орієнтири та життєва позиція є плоть від плоті теперішнього істеблішменту України.
Тому не розумію бугуртіння – преЗЕдент нагороджує тих, хто соціально та ментально йому близький, не Ліну Костенко ж йому нагороджувати.
Звання народний та заслужений артисти України дісталося нам у спадок від СРСР. В країні Рад, згідно з положенням, звання надавалося: "найвидатнішим діячам мистецтва за особливий вклад у розвиток радянського театру, музики, кіно, цирку, телебачення та радіомовлення та виховання творчої зміни".
Читайте також: В первый раз поженились в Лас-Вегасе: Настя Каменских рассказала о тайной свадьбе с Потапом
Ключове слово тут "радянський", тобто нагороджували людей, які всіляко сприяли встановленню, розвитку та експансії соціалістичного устрою, як його розуміло керівництво КПРС.
Виходячи з цього, стає зрозуміло, що кожен народний (заслужений) артист України повинен виконувати ті ж функції, що і народний артист СРСР, а саме: нести та розвивати ті цінності, які близькі керівництву держави.
Тому вважаю, що Потап, який колись був ведучим концертів та закликав росіян підтримати їхнього незмінного лідера, одночасно по-холуйськи виклянчуючи знижки на газ або дякував російському шоу-бізнесу, стоячи на сцені без штанів, за можливість у них виступати, уособлює собою образ сучасного народного (заслуженого) артиста України.
Читайте також: София Ротару из-за карантина в России потеряла около 600 тысяч евро
Тепер уже орденоносці Ірина Білик та Тіна Кароль також мають саме те, що зараз цінується в правлячих колах – “какая разница” і “надо просто перестать…”.
Їхнє нагородження є наочною ілюстрацією українського прислів'я – свій до свого по своє. Адже їхні моральні орієнтири та життєва позиція є плоть від плоті теперішнього істеблішменту України.
Я б їм зразу Народного дав зі званням героя України на додачу і бюстик гіпсовий поставив на фасаді якоїсь культурної споруди.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки