MENU

Українці не задоволені: 76% – роботою ВР, 71% – діяльністю уряду, 52 % – роботою президента

281 1

Українці не задоволені

Діяльністю президента Зеленського задоволені 36%, не задоволені – 52%. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» протягом 24-28 червня 2020 року.

В той же час роботою голови ВР Разумкова задоволені 21%, не задоволені – 51%, не змогли оцінити його роботу 28%. Роботою парламенту і уряду задоволені значно менше. Лише 9% позитивно оцінили діяльність Верховної рРади, 76% – негативно. 9% висловили задоволеність діяльністю очільника уряду Шмигаля (56% – невдоволені, 36% – не змогли оцінити). Лише 8% задоволені роботою Кабміну, 71% – не задоволені, кожен п’ятий не відповів на це питання.

Читайте також: Казарин: Благодаря образу "чудотворца" Зеленский год назад снимал электоральные сливки. И был обречен попасть в ловушку…

Поміж тим, парламентський рейтинг очолює партія «Слуга народу», яку готові підтримати 29,3% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. За партію «Опозиційна платформа – За життя» – 15,3%, «Європейська солідарність» – 13,6%, «Батьківщина» – 10,7%. «Сила і честь» та партію Шарія – по 3,7%, Радикальна партія – 3,5%, «Голос» – 3%, «Свобода» – 2,5%, «Українська стратегія» – 2,2%. Близько 20% не визначилися з партійними вподобаннями.

Також респондентів запитали, якби найближчим часом відбулися вибори президента, за кого б вони проголосували. Так 34,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, проголосували б за В. Зеленського. 11,4% підтримали б П. Порошенка, 11,2% - Ю. Бойка, 7,2% - Ю. Тимошенко, 6,7% - І. Смешка. Підтримка інших кандидатів нижче 4%. Ще близько 15% - не визначилися.

Читайте також: Опитування: 63% українців вважають, що Україна рухається в неправильному напрямку

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Вибіркова сукупність:  2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%. Терміни проведення: 24-28 червня 2020 року

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини