MENU

Данія дозволила відновити будівництво "Північного потоку-2" новим суднам

695 6

Данія дозволила відновити будівництво "Північного потоку-2" новим суднам

Данське енергетичне агентство надало Nord Stream 2 AG дозвіл використовувати судна для трубоукладки з якорями для завершення останнього відрізка трубопроводу в водах Данії. 

Про це повідомило в понеділок Данське енергетичне агентство.

"Данське енергетичне агентство вирішило, що Nord Stream 2 AG може також використовувати трубоукладчики з якірним позиціонуванням при укладанні трубопроводу "Північний потік - 2", - зазначено в повідомленні агентства у понеділок.

Нове рішення означає, що Nord Stream 2 AG може використовувати судна-трубоукладчики якірним позиціонуванням або незалежно, або у поєднанні з обладнаними системою динамічного позиціонування суднами.

Читайте також: Паника вокруг "Северного потока-2", или О роли Герхарда Шредера в… развале ЕС

"Рішення прийнято відповідно до Закону про континентальний шельф і на основі зобов'язань Данії в рамках Конвенції ООН з морського права. Данія зобов'язана дозволити будівництво транзитних трубопроводів з урахуванням безпеки, ресурсів і навколишнього середовища", - сказано в повідомленні.

У цьому рішенні Данське енергетичне агентство підкреслило, серед іншого, що частина трубопроводу, яка повинна бути побудована в Данії, знаходиться за межами району, де не рекомендується тралення дна, стоянка на якорі і втручання в морське дно через ризик, пов’язаний зі скинутою в цьому районі хімічною зброєю.

Читайте також: Путину скоро некому будет продавать газ

Водночас глава пресслужби Данського енергетичного агентства Туре Фалбі-Хансен повідомив російському агентству ТАСС, що компанія Nord Stream 2 AG не зможе відразу приступити до прокладання труб на незакінченій ділянці газопроводу "Північний потік - 2" на південний схід від острова Борнхольм.  Дозвіл агентства може бути оскаржено в Данській апеляційній раді з питань енергетики до 3 серпня.

"Nord Stream 2 AG треба буде почекати чотири тижні. Наше сьогоднішнє рішення може бути оскаржене в Данській апеляційній раді з питань енергетики до 3 серпня, і роботи протягом цього періоду починати не можна", - зазначив він.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини