MENU

Фейгін про вибухи на Північному потоці: Це передвісник закінчення газової залежності Європи від РФ. Глибоководні газопроводи більше не працюватимуть

731 0

Фейгін про вибухи на Північному потоці: Це передвісник закінчення газової залежності Європи від РФ. Глибоководні газопроводи більше не працюватимуть

Інциденти з витоком газу із газопроводів "Північний потік – 1" та "Північний потік – 2", які попередньо кваліфікують як диверсію, можна вважати передвісником закінчення газової залежності Європи від Росії.

Таку думку в інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман висловив російський юрист блогер Марк Фейгін, інформує UAINFO.org.

"Я не схильний думати, що це зробили американці. Поки мене не переконають у зворотному, я все одно думатиму, що це ігри Москви. Ось. Зрештою, це територіальні води Данії. Ну, є ж фахівці. Рано чи пізно доберуться до цих труб, пофотографують, дослідять", – припустив Фейгін.

Юрист підкреслив, що завдяки своїй професійній діяльності він глибоко переконаний: в умовах ХХІ століття важко уявити, що не вдасться знайти "слід криміналістичний, що доводить авторство таких масштабних впливів". Він додав, що "все з'ясують".

Читайте також: Шведи закрили акваторію Балтійського моря в районі витоку з "Північного потоку" 

"І те, що вони пропагандистськи використовують цю ситуацію, – вона потрібна для постійного шантажу і тиску на Європу. "Ви без нашого газу не проживете". Мені здається, уже цю станцію проїхали. Ось. Точно абсолютно Європа впорається із цією зимою", – заявив блогер.

Фейгін вважає, що Європа пройде цей тяжкий період і витримає.

Читайте також: Politico: Підрив "Північного потоку" говорить про новий фронт війни РФ проти України 

"Незважаючи на труднощі, на втрати грошові й таке інше, я думаю, що все мине нормально. Сховища заповнені. Але те, що більше глибоководні всі ці газопроводи не працюватимуть: "Північний потік – 1", я вже не кажу про "Північний потік – 2", – я думаю, це питання вирішене. І це ( інцидент у Балтійському морі. – "ГОРДОН") фіксує цей фінал", – заявив Фейгін.

На думку блогера, українському газопроводу, яким здійснюють транзит російського газу в Європу, теж "не довго залишилося".

"Я думаю, що скінчиться, знаєте... Якщо вже на глибині в територіальних водах Данії таке можливо, то на території України... Малоймовірно, що збережеться вся інфраструктура: економічна, ресурсна і таке інше, – пов'язана з Москвою. Дуже малоймовірно, надзвичайно малоймовірно", – резюмував Фейгін.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

ГОРДОН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини