MENU

Де ці люди, які жахали нас доларом по 50-100 гривень? – Дорошенко

1063 4

Доллар

Де ці люди, які жахали нас доларом по 50-100 і закінченням співробітництва з МВФ після відставки голови НБУ Яківа Смолія? Яку відповідальність ці люди несуть перед країною, якій вони пророкували такі негаразди? У фінансовій системі України нічого не сталося, вона як працювала так і працює.

Але нам потрібно звикати, що політичні рішення в країні повинні бути не проросійськими, не прозахідними, а проукраїнськими. Ми повинні стати україноцентричними в усіх наших кроках.

Читайте також: Инвесторы голосуют деньгами. Как отреагировал рынок на отставку главы НБУ и чего ждать дальше

Останні роки показали, що залежність, що від східних партнерів, що від західних - не дає нам можливості стати заможними. За тими порадами, які ми отримємо від канцлера Німеччини, буде захист інтересів українців або німців? Прагматизм і здоровий цинізм говорить, що лише власні інтереси рухають країни нагору, а так звані "спільні" - вниз.

Читайте також: Незалежність НБУ під питанням?

Добрий приклад Польща, яка наприкінці 80-х представляла собою досить бідну країну, а зараз їй залишилося наростити ВВП на душу населення на якихось $3000, щоб увійти до топ-клубу найбагатших країн світу. Але поляки, які завжди гонористі, і не хочуть приймати не тільки порад від ЄС, але системно порушують фундаментальні правила Європейського союзу. Не можна надавати субсидії виробникам сільгосппродукції? А ми будемо. Є загальноєвропейські бюджетні правила? Але нас вони не стосуються. Тобто вони отримують всі привілеї від партнерів, але не відповідають їм взаємністю. Але хто з поляків може за це дорікнути своєму уряду або президенту? Тому давайте станемо більш розумними та перестанемо жити в парадигмі, яку нам постійно нав'язують і будемо жити для себе.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій ДОРОШЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини