MENU

Думка: Навіщо придумувати стратегії і тактики, якщо емісія настільки цілюща для економіки, як запевняє влада?

268 0

Все частіше лунають слова політиків про користь від девальвації гривні. Вочевидь, вони психологічно готують людей до наслідків друку грошей.

Спочатку президент Володимир Зеленський говорить, що нічого страшного, якщо національна валюта опуститься до 30 гривень за долар США. Тепер Данило Гетьманцев, голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, пропонує девальвацією у 10% простимулювати економіку. Зростання цін та зменшення купівельної спроможності їх не лякає. Головне - зростання економіки.

Мені цікаво, якщо можна підняти добробут людей, надрукувавши гроші, давайте надрукуємо їх трильйони! Простимулюємо вже по-дорослому!

Насправді, інфляцією або друком грошей економіку підняти неможливо. Можна перерозподілити ресурси від бідних до багатих або спотворити структуру ринків та призвести до кризи.

Читайте також: Шмыгаль обещает минималку 6500 грн. Готова ли к такому экономика?

Невже досвід знецінення гривні не довів, що ніякого зростання інфляція не дає?! Лише економічна свобода та твердість грошей дозволять підприємцям якомога швидше підняти економіку, а значить добробут людей.

На жаль, сьогодні люди не завжди розуміють, як працює економіка, і не завжди можуть адекватно оцінити дії та заяви чиновників. Інакше, вже зранку після таких заяв рейтинг правлячої партії скочувався б до нуля.

Читайте також: Курс доллара превысил отметку в 28 гривен

А так людям доведеться відчути на собі наслідки хибної економічної політики. А втрати, які понесе економіка, ще довго доведеться відробляти підприємцям.

Цікаво, у якій валюті зберігають гроші наші політики- економісти?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Володимир ПОПЕРЕШНЮК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини