MENU

Як прискорити ріст волосся: 7 способів, які працюють

846 8

Щоб мати розкішне волосся, лише масок та косметики для догляду недостатньо. Важливо також дотримуватись низки важливих і незамінних правил.

Пишемо про дієві поради про те, як відростити волосся в домашніх умовах, не вдаючись до дорогих салонних процедур.

Порада №1: Забудьте про щоденне миття волосся

Дехто вважає, що щоденне миття волосся допоможе прискорити його ріст. Але це абсолютно не так.

Надмірне очищення шкіри голови і волосся від шкірного сала, яке, до речі, зволожує і захищає їх, може призвести до послаблення фолікул. Привчіть себе мити голову 2-3 рази на тиждень, а якщо волосся кучеряве, то можна зменшити до 1 разу на 5 днів.

Порада №2: Підживлюйте волосся маслами і робіть масаж голови

Масло для волосся – один із найпоширеніших засобів догляду за волоссям. Є масла, які наносять на корені волосся перед миттям (оливкове, рицинове, реп'яхове). А є і такі, якими переважно зволожують кінчики.

Читайте також: Уся правда про глютен – Світлана Фус

Відмінним активатором росту волосся є масаж, особливо, якщо робити його з використанням натуральних масел. Технологія виконання проста: потрібно розігріти кілька ложок масла, занурити кінчики пальців, після чого масажувати круговими рухами шкіру голови протягом 10-15 хвилин. Після цього слід залишити масло на коренях волосся на 30 хвилин і потім змити.

Для досягнення бажаного ефекту рекомендується виконувати масаж шкіри голови 1-2 рази на тиждень.

Порада №3: Врегулюйте своє харчування

Наше волосся потребує не тільки зовнішнього, але і внутрішнього догляду. Споживання продуктів, багатих білком і омега-3 жирними кислотами зробить ваші пасма більш міцними і блискучими.

Овочі і фрукти, що містять залізо, перешкодять їхньому випаданню, а достатня кількість води убезпечить від сухості і зневоднення шкіри голови.

Порада №4: Не зловживайте розчісуванням волосся

Якщо ви досі думаєте, що зможете відростити розкішну шевелюру, постійно розчісуючи волосся, ви помиляєтеся. Безумовно, розчісувати волосся треба, адже це стимулює приплив крові до шкіри голови, а також допомагає виділяти натуральні жири і розподілити їх по всій довжині волосся. Але робити це потрібно тоді, коли це дійсно необхідно.

За частого розчісування волосяні цибулини слабшають, а самі волосини стоншуються. Як наслідок – вони починають ламатися і випадати. Робіть все в міру, розчісуйте волосся протягом п'яти-семи хвилин на день. Використовуйте м'які щітки та гребінці, найкраще – дерев'яні.

Читайте також: Чому потрібно їсти броколі? В малому овочі – велика сила

Зазначимо, що дуже шкідливо розчісувати мокре волосся, оскільки в цей момент воно ослаблене. Також не забувайте привести до ладу волосся перед сном, щоб на ранок не утворилися ковтуни.

Порада №5: Відправте в смітник фен та плойку

Звучить радикально, але краса вимагає жертв. Регулярне сушіння волосся гарячим повітрям робить його тонким та ослабленим, а вирівнювання чи завивка при температурі близько 200 градусів перетворює на справжню солому.

Найкраще сушити волосся природним способом. Також не перевантажуйте волосся стайлінговими засобами, такими як лак, мус, пінка та гелі. По-перше, вони заважають шкірі голові нормально дихати, а, по-друге, волосини від них стають більш важкими і часто ламаються.

Рада №6: Робіть натуральні маски

Якщо ви не знаєте, як відростити волосся з нуля, натуральні маски стануть вам у нагоді. На просторах інтернету представлено вдосталь різних рецептів ефективних масок з гірчичного порошку, реп'яхової олії, настоянки червоного перцю, кефіру і багатьох інших компонентів. Зазначимо, що натуральні маски люблять регулярність, тому, щоб домогтися бажаного результату, привчіть себе робити їх 1-2 рази в тиждень.

Живлячи шкіру голови і коріння волосся, не забувайте про кінчики – їх обов'язково треба змащувати маслом, щоб виглядали здоровими та живими.

Порада №7: Вибирайте тільки безсульфатні шампуні

Думка про те, що дешева косметика для волосся відрізняється від дорогої лише вартістю, неправильна. Шампуні, до складу яких входять SLS (Sodium Lauryl Sulfate) і SLES (Sodium Laureth Sulfate) завдають непоправної шкоди волоссю, через що його потім складно відновити.

Сульфати – це компоненти, які добре піняться, але на цьому переваги закінчуються, адже їм властиво вимивати шкірне сало. Такий вплив сульфатних шампунів на шкіру голови закінчується не дуже весело – волосся виглядає тьмяним, не піддається укладанню і випадає.

Шампуні без сульфатів є відмінною і корисною альтернативою засобам із SLS. Вони дбайливо доглядають за шкірою голови, очищаючи її від бруду і не травмуючи агресивним впливом. Незважаючи на те, що така косметика коштує дорожче, її якість це цілком виправдовує.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

ДЕПО.ЮА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини