MENU

Для Путіна кожна революція – падіння чергової плитки доміно. І цей "ефект доміно" в кінці може завалити і його самого

666 1

Мінськ

Путін привітав Лукашенка з перемогою. Чому? Бо Путін боїться подібних до Білорусі протестів. Він боявся їх у Грузії, боявся в Україні, тепер ось і в Білорусі. Бо всі ці протести - це в першу чергу про свободу.

Так, Путін потім використовує усі ці свободи і демократичні процедури в інших країнах, щоб привести до влади проросійських політиків. І розхитати ситуацію в цих країнах. Щоб показати: ось дивіться, чого вони досягли після своїх революцій. Але це потім.

Читайте також: "Не соблюдались даже минимальные стандарты": о фальсификации выборов в Беларуси – Reuters

Самих революцій він боїться, бо кожна з них загрожує йому особисто. Бо росіяни не живуть у вакуумі. Вони бачать, що сусіди виходять на протести і домагаються виконання своїх вимог. Колись - перевиборів, а колись і втечі авторитарних лідерів. І все це про свободу, зокрема, про свободу змінювати владу.
І ось тепер Білорусь.Де "бацька" вже 26 років керує країною. Де він вічний. Де він душить усі паростки свободи.

І тепер уявіть, що білоруси його повалять. Повалять завдяки масовим протестам. Це ж який сигнал усім невдоволеним росіянам! Якщо вже "бацьку" повалили, то й Путіна можна.

Читайте також: Введет ли Россия войска в Беларусь?

Для Путіна кожна революція - це як падіння чергової плитки доміно. І цей "ефект доміно" в кінці може завалити і самого Путіна.

Тому і вітає Лукашенка навипередки. Як і Януковича у 2004-му) Намагається підтримати ці плитки, що падають. Але все йде до свого логічного завершення. Це лише питання часу, коли остання плитка придушить самого Путіна.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій БРАТУЩАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини