MENU

Водіїв автобусів та вантажівок можуть змусити перездавати на права кожні п'ять років

515 1

Водіїв автобусів та вантажівок можуть змусити перездавати на права кожні п'ять років

Міністерство інфраструктури України запропонувало внести зміни в порядок підтвердження професійної компетентності водіїв транспортних засобів, які надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів.

Так, на офіційному сайті відомства оприлюднили відповідний проєкт наказу. Згідно з ним, у міністерстві хочуть установити, щоб сертифікати професійної компетентності водіїв були чинними не довше, ніж протягом п’яти років з дати їхнього видання.

Крім того, планується, що водії транспортних засобів, які до набрання чинності наказу отримали посвідчення водія категорій С, СЕ, С1, С1Е, D, DE, D1, D1E, проходитимуть періодичні підготовчі курси. Їх тривалість залежно від програми підготовки, становить від 35 до 280 навчальних годин.

Читайте також: Теперь оформить ДТП можно будет через приложение в смартфоне

Так, у разі затвердження цього наказу водії періодично проходитимуть спеціальні курси і здаватимуть письмовий тест, аби отримати картки, свідоцтва професійної компетентності водія, які діятимуть п’ять років. Без цього документа перевізники не зможуть випускати транспорт на рейс.

"Підтвердження професійної компетентності водіїв здійснюється шляхом складання тесту після проходження підготовчих курсів у Навчальному центрі", – йдеться у проекті.

"Необхідні знання, уміння та навички водії набувають за допомогою теоретичних і практичних занять за очною, дистанційною, або у поєднанні таких форм здобуття освіти. Підготовка водіїв за початковою програмою може проводитись за дуальною формою здобуття освіти", – написано у проекті постанови.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Оbozrevatel


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини