УПЛ: Динамо вперше втратило очки з Луческу

213 0

УПЛ: Динамо вперше втратило очки з Луческу Динамо і Десна зіграли внічию / фото Динамо Київ

У стартовому матчі 2-го туру УПЛ "Динамо" на "Олімпійському" приймало "Десну". Зустріч завершилася внічию - 0:0

Мірча Луческу зробив сюрприз - у стартовому складі "Динамо" на позиції лівого центрального захисника в основі вийшов Віталій Миколенко, пише УНІАН.

В основному складі киян у підсумку не виявилося жодного номінального центрального захисника. Також відзначимо, що вперше після травми в цьому сезоні у складі "Динамо" на поле вийшов Віктор Циганков.

У першому таймі моменти були у обох команд.

У "Десни" свої шанси не використав Пилип Будківський. А чернігівців наприкінці тайму двічі рятував каркас воріт - спершу після удару головою від Томаша Кендзьори м'яч влучив у штангу, а через хвилину Карлос де Пена влучив у хрестовину.

Після перерви "Динамо" домінувало на полі і наприкінці влаштувало облогу штрафної "Десни", але забити так і не змогло.

"Динамо" - "Десна" - 0:0

"Динамо": Бущан, Тимчик (Забарний, 36), Кендзьора, Миколенко, Караваєв (Вербич, 64), Шапаренко, Сидорчук, Циганков (Родрігес, 64), Буяльський, де Пена, Супряга (Соль, 80).

"Десна": Паст, Конопля, Гітченко, Тамм, Мостовий, Калітвінцев, Огіря, Домбровський, Картушов (Гуцуляк, 66), Філіппов (Єрмаков, 66), Будківський (Тотовицький, 75).

Попередження: Забарний - Калитвинцев, Домбровський, Гітченко.

Динамо" - "Десна": підсумки матчу

"Динамо" вперше не змогло виграти під керівництвом Луческу.

Кияни після двох турів УПЛ набрали 4 очки.

У "Десни" після двох турів в активі також 4 пункти.

"Динамо" не вдалося обіграти "Десну" в третьому матчі поспіль (дві нічиї і поразка).