MENU

Медичному центру "БІОКУРС" анулювали ліцензію – ЗМІ

429 1

Днями журналістам стало відомо про те, що львівському Медичному центру "БІОКУРС" із більш ніж 30-річною історією у своїй діяльності було анульовано ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, повідомляє "Вголос".

Зокрема, наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.09.2020 року за № 2127 анульовано ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за результатами позапланової перевірки дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, видану приватному підприємству фірмі "БІОКУРС" (м. Львів, вул. Новаківського, буд. 8), на підставі Акта про виявлення недостовірності даних у документах, поданих суб’єктом господарювання разом із заявою про отримання ліцензії від 14.09.2020 року.

Тобто із наведеного вбачається, як стверджує видання, що МЦ "БІОКУРС" у період всесвітньої пандемії COVID-19, яка зростає як на території України так і у світі, у гонитві за швидкими грошима (ПРЛ-тести, тощо), подає завідомо недостовірні дані на адресу МОЗ України з метою розширення діапазону своєї діяльності.

Більше того, як вбачається з офіційного сайту МЦ "БІОКУРС", він розташований на першому поверсі житлового багатоквартирного будинку, без самостійного (окремого) входу, тож усі відвідувачі медичного закладу (хворі, інфіковані тощо) проходять загальним коридором у під’їзді будинку, що своєю чергою створює загрозу для життя і здоров’я не лише мешканцям будинку № 8 по вул. Новаківського, але й сусіднім будинкам, що суперечить нормам чинного законодавства України, пише "Вголос".

У свою чергу при побудові правової держави будь-яка діяльність повинна проводитись із суворим дотриманням вимог законодавства України, без створення загроз життю і здоров’ю фізичним особам, громадянам України, тощо, які відповідно до ст. 3 Конституції України є найвищою соціальною цінністю та головним обов’язком держави, підсумовує видання.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

"Вголос"


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини