MENU

Усі збройні конфлікти на території колишнього СРСР – наслідок цілеспрямованої політики РФ

829 1

Коли імперія починає тріщати по швах, їй треба продемонструвати своїм мешканцям і всьому світові власні міцність і силу

Про це пише Олена Балаба, повідомляє UAINFO.org.

Старий перевірений спосіб – розпалити міжнаціональний або міжконфесіональний конфлікт, а потім його урочисто красиво загасити, тим самим показуючи свої силу та міць.

Ця історія повторюється завжди. Наприкінці XIX – на початку XX століття, коли визвольний рух був потужним, царська Росія так розкочегарювала державний антисемітизм: погроми в Кишиневі, Одесі й інших містечках і справа Бейліса. Розгортаєш історію та читаєш: хто винен у всіх бідах "русского народа"? – євреї.

Читайте також: Азербайджан і Вірменія досі не помічають найкращий вихід із карабаської пастки

Імперію тоді врятувало тільки те, що СРСР був прямим продовженням царської Росії. А "ворогів" щоразу там завжди з'являлося – як на замовлення.

Наприкінці 1980-х років партійні бонзи зрозуміли, що не зможуть утримати Союз у своїх руках, якщо не показати всю силу та міць совєцької армії та не загасити всі "локальні конфлікти" на околицях СРСР. І почалося: Грузія, Баку, потім Придністров'я, Абхазія.

Чечня – це також просто продовження імперської парадигми придушення національно-визвольного руху: робити так, як треба тільки Росії. Бо там "самая великая и многочисленная армия".

Чеченці добре дали по зубах "великої армії" – бо в горах не важливі чисельність і техніка, у горах треба знати гори й уміти воювати. У підсумку – Росія просто тупо відкупилася від Чечні, щоби та залишилася в її складі.

Читайте також: Слово "мир" в окупації може йти тільки в сукупності із "трудом" і "маєм" – Асєєв

Всі "конфлікти", які зараз з'являються на території колишнього СРСР – це не Вірменія або Азербайджан, Білорусь, Грузія або Україна. Це – РФ.

Причина тому – Росія хоче повернути імперію та насолодитися "величием", тому однією рукою вона постачатиме зброю в Баку, другою – в Єреван, а сама кричатиме про "мир во всем мире" и "просто надо перестать стрелять".

Ось і все. Таку ж схему вона хотіла замутити в нас – в Україні. І досі хоче. Та не виходить. Сьомий рік не виходить – ну не будуть у нас мусульмани воювати проти християн, а етнічні українці – вбивати євреїв чи киримли, як би не намагалася нас нацьковувати російська пропаганда. І навіть коли ми повернемо Крим і Донбас – там не буде етнічних чисток і страт. Українці – занадто добрі люди та звикли жити мирно, якщо б Рашка не нападала.

А імперія РФ все одно здохне. Тому що не може бути імперій у XXI столітті. Минув їхній час. Геть минув.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олена БАЛАБА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини