Шахтар сенсаційно обіграв Реал у Лізі чемпіонів

873 0

Шахтар сенсаційно обіграв Реал у Лізі чемпіонів    Реал-Шахтар / фото REUTERS

Донецький "Шахтар" у 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів на виїзді обіграв мадридський "Реал". Команда Луїша Каштру здобула перемогу з рахунком 3:2.

"Шахтарю" довелося проводити цей матч без ряду гравців основного складу, які не полетіли в Мадрид через ситуацію з коронавірусом в донецькому клубі або травми, повідомляє UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Реал" спочатку також грав без кількох основних гравців - Зінедін Зідан вирішив приберегти, зокрема, Серхіо Рамоса, не майбутній матч з "Барселоною". Але в другому таймі Зідану довелося випустити Каріма Бензема, Тоні Крооса і Вініуса Жуніора.

Читате також: Динамо відкрило груповий етап Ліги чемпіонів поразкою від Ювентуса. ФОТО

"Шахтар" почав гру від оборони. "Гірники" впевнено діяли біля своїх воріт і розраховували на контратаки. Свій перший шанс "гірники" не використали (Марлос не реалізував вихід один на один), але з другої спроби вийшли вперед. Віктор Корнієнко пробрався в штрафну "Реала" і зумів відпасувати на тітці, який завдав удару низом під штангу.

Ще через чотири хвилини "гірники" подвоїли перевагу. Рафаель Варан намагався перешкодити Дентіньо зіграти на добиванні після сейва Тібо Куртуа, але в підсумку переправив м'яч у власні ворота.

Перед перервою "гірники" довели рахунок до розгромного - класна атака за участю Манора Соломона і Тете завершилася точним ударом ізраїльтянина.

Читайте також: Луиш Каштру: "Шахтер" живет в атмосфере страха

Після перерви "Реал" досить швидко скоротив відставання до мінімуму. Спершу Лука Модріч відзначився чудовим дальнім ударом, а потім Вінісіус Жуніор ледь вийшов на поле, як тут же відібрав м'яч у Марлоса, вбіг у штрафну і забив.

"Шахтар" свої моменти в другому таймі не реалізував. "Гірники" змогли забити тільки з офсайду.

У кінцівці "Реал" забив, але VAR скасував гол через положення поза грою у Вінісіуса.

"Реал" - "Шахтар" - 2:3

Голи: Модріч, 54, Вінісіус, 59 - Тете, 29, Варан, 33 (автогол), Соломон, 42

"Реал": Куртуа, Менді, Мілітао, Варан, Марсело, Каземіро, Вальверде, Модріч (Кроос, 70), Родріго (Бензема, 46), Йович (Вінісіус, 59), Асенсіо

"Шахтар": Трубін, Додо, Бондар, Хочолава, Корнієнко, Майкон, Маркос Антоніо (В'юнник, 90+4), Марлос, Соломон (Вітао, 90+1), Тете, Дентіньо (Судаков, 86)

Попередження: Асенсіо - Корнієнко

У другому турі "Шахтар" 27 жовтня прийматиме "Інтер". "Реал "в цей же день На виїзді зіграє з "Боруссією" Менхенгладбах.