Біатлон: Прима і Підручний фінішували в заліковій зоні в спринті на другому етапі Кубка світу

266 0

Двоє українських біатлоністів фінішували в числі перших 40 учасників спринтерської гонки на другому етапі Кубка світу. Артем Прима з одним промахом став 20-м, Дмитро Підручний із двома невлучними пострілами – 35-м.

Про це повідомляє Федерація біатлону України, інформує UAINFO.org.

Переміг у першій гонці другого етапу у фінському Контіолахті норвежець Тар’єй Бьо, 13,9 секунди йому програв німець Арнд Пайфер, третім став молодший брат переможця Йоганнес-Тінгнес Бьо.

О 17:30 за Києвом на старт спринту вийдуть жінки. Україну представлятимуть Валя Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Дарія Блашко та Катерина Бех.