MENU

Іванов: Щоб зрозуміти, чиї інтереси захищає високопосадовець, не варто вивчати підписані ним документи. Можна просто обмежитись вивченням того, що він не підписує

609 0

Іноді для того, щоб зрозуміти, чиї інтереси захищає високопосадовець, не варто вивчати підписані ним документи. Можна просто обмежитись вивченням того, що він НЕ підписує.

Цей допис про те, як Прем’єр Шмигаль своїм саботажем може зіграти на користь російській економічній експансії в Україну, пише у своєму блозі Сергій Іванов, інформує UAINFO.org.

Як відомо, 25 листопада Кабмін продовжив торговельні санкції щодо великого переліку товарів з РФ, заборонивши їх ввезення на територію України до кінця 2021 року. Рішення було прийнято одностайно, адже жодної торгівлі з агресором бути не може.

Читайте також: США ввели санкції проти сотні установ і компаній Росії та Китаю

Пройшов місяць, а відповідне рішення досі офіційно не оприлюднене. Очевидно, що така тяганина з публікацією настільки важливого рішення уряду, яка легітимізує його, може бути зумовлена лише одним фактором – документ не підписує Прем’єр-міністр Шмигаль.

Я припускаю, що це може бути збіг обставин або якась технічна затримка – може паперу бракує або чорнила в ручці закінчилися, всі знають, як непросто в наші пандемійні часи знайти чорнила – але насправді ні, не припускаю. Надто багато факторів свідчать проти версії "збігу".

Термін дії попереднього ембарго на російські товари добігає кінця 1 січня 2021 року. Враховуючи, що до нового року залишився лише один тиждень, цілком імовірно, що вже з 1 січня в Україну хлине російський імпорт: фармацевтика, метал, вагони, добрива, сільськогосподарська продукція, зокрема – овочі, цукор і багато інших російських товарів, для яких український ринок був закритий протягом тривалого періоду. Це десятки мільйонів гривень на день.

Читайте також: США ввели санкції проти Туреччини за купівлю російських систем С-400

До речі, режим жорстких торговельних обмежень з боку РФ щодо України, а також персональних санкцій до українських громадян, працює. І суворо дотримується. Я вже не кажу про окупацію Криму та Донбасу, яка унеможливлює будь-яку співпрацю з Росією.

Отже я не бачу жодної раціональної причини, яка змогла б змусити Шмигаля не підписувати документ, і це дає мені підстави підозрювати, що в цій ситуації можуть мати місце якісь договорняки та навіть свідома затримка запровадження санкцій щодо держави-агресора.

Сподіваюсь, що наша увага допоможе Прем‘єрові нарешті зібратися з духом і поставити підпис на цей документ якомога швидше, а його оприлюднення відбудеться до 1 січня 2021 року, аби не створювати "вікна можливостей" для російського мотлоху в перші дні або тижні нового року.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Сергій ІВАНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини