MENU

Годі сподіватися на щось добре від президента, який перебуває в постійній комунікаційній кризі – Братущак

938 2

Радник керівника Офісу президента з антикризових комунікацій Михайло Подоляк

Чому в Зеленського та Єрмака все не так, усе через щось?

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Олексій Бартущак, повідомляє UAINFO.org.

Звернув увагу, що виповнилося дев'ять місяців, як на Банковій з'явився антикризовий менеджер. Дев'ять місяців. Антикризовий.

Людину залучили, щоб він допоміг вирішити кризу комунікацій. Фахівець.

Одне з останніх досягненнь комунікації Зеленського з народом – селфі з Буковелю на початку локдауну. Щось мені підказує, що президентові навіть не пояснили, у чому суть цього комунікаційного провалу. Бо цю чергову комунікаційну кризу навіть не намагалися вирішити, чимось перебити в інформаційному полі. "И так сойдет, какая разница".

Читайте також: Зеленський і Буковель: це далебі гірше за дурість і навіть гірше за помилку

І тут виникає питання до фахового рівня антикорупційного менеджера. Насправді мені рівень і так відомий – його безглуздий витвір у вигляді Думчева ще залишаєтсья в пам'яті. Але запитання має поставити Зеленський.

І його президент має сформулювати так: чому за дев'ять місяців роботи антикризового менеджера в комунікаціях ОФісу президента залишаються кризи комунікації? Фахівця ж брали, щоб він допоміг якось кризу вирішити. А Зеленський та Офіс і далі проколюються на елементарних речах.

Загалом антикризових менеджерів можна поділити на дві групи.

1) Люди, які розуміють, що роботодавцеві потрібно вийти із кризи якнайшвидше. Такі антикризові менеджери швидко входять у справи, пропонують рішення, налаштовують нову систему роботи й ідуть далі до нових замовників. Вони отримують вигоду від результату процесу, оплата – за вирішену проблему.

Читайте також: Власноруч копають собі могилу? До чого може призвести скандал із Дубінським

2) Люди, які отримують вигоду не від результату своєї антикризової діяльності, а від процесу. І чим довший процес, тим більше вигоди. У цих людей цікавість вирішити кризу менша. Вони не систему вибудовують, а працюють за точковими ситуаціями. Чим таких ситуацій більше – тим більше потреба роботодавця в антикризовому менеджері.

Простіше кажучи: Зеленський знайшов собі антикризового менеджера другого типу. Який за дев'ять місяців кризу комунікацій Офісу президента не вирішив. Провал на провалі.

І допоки на Банковій залишається цей антикризовий менеджер, ми можемо прямо казати: у Зеленського – криза комунікації, фахівець усе ще допомагає вийти із кризи. А якщо сам президент живе та працює в постійній комунікаційній кризі (принаймні останні дев'ять місяців), то чого тоді можна очікувати всій країні від президента?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій БРАТУЩАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини