MENU

Історик: Ротом свого "комунікатора" Зеленський каже, що ми тут – хутір, а він, бачте, "другой"

1837 6


Володимир Зеленський

Зарікався про політику писати, і декілька місяців в мене це цілком комфортно виходило. Але

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Радко Мокрик, повідомляє UAINFO.org.

"Мой Президент... Он – абсолютно другой. Особенно для страны, в которой всегда считалась изысканной доблестью своеобразная хуторская хитрость. Обмануть при любой возможности. Хоть на немножко. Даже себе во вред. Просто потому, что так принято."

Так учора, 25 січня, привітав Зеленського гуру комунікацій із Офісу президента, наближений до "государя" Михайло Подоляк.

Читайте також: Годі сподіватися на щось добре від президента, який перебуває в постійній комунікаційній кризі – Братущак

"Всегда считалась изысканной доблестью своеобразная хуторская хитрость."

Ви чуєте?

Визнаю, зібрати у три речення таку квінтесенцію зневаги до народу, якому ти "служиш", це треба вміти.

Так, український народ, українці бувають дуже різні. Так, радянська й пострадянські системи викували в багатьох моїх співвітчизників риси "вміння крутитися", бо так була налаштована система. Система, котру "другой президент" ніяким чином не намагається змінити. Бо в уявленні Офісу президента – ми все ще "потішні маленькі люди з хутора". Кожен, очевидно, судить по собі.

Читайте також: Україну й українців воліють звести до осоружного ги-ги-ги

Але, на жаль для офісу, прости Господи, гаранта Конституції – історія українського народу це також історія боротьби. Ця країна билася навіть у найгірших і найбезнадійніших ситуаціях. Це – країна УПА. Це країна Стуса й Лук’яненка. Це народ, котрий ламав диктатури на Майданах. Котрий тисячами йшов добровольцями на Донбас і роками волонтерив для захисту країни.

А "другой президент" – гнувся на всіх можливих сценах постсовка, глумлячись із нашої історії. Представляючи та культивуючи той-таки "хутір". Одягаючи шаровари й "шокаючи-гекаючи" на потіху кожному всякому, в Україні та за її межами.

Аби тепер, за збігом обставин і внаслідок якоїсь історичної примхи прийшовши до влади, привівши із собою плеяду аферистів, плагіаторів і банальних брехунів, розповідати ротом свого "комунікатора", що ми тут – хутір, а він, бачте, "другой". 

Так, пане президенте, ви зі своїми подоляками справді "другой". Тимчасова й чужа пляма в історії України.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Радко МОКРИК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини