"Динамо" не змогло перемогти "Брюґґе"

340 0

У першій грі 1/16 Ліги Європи "Динамо" зіграло внічию із белгійським "Брюґґе"

Про це для УП пише Микола Аврамчук, повідомляє UAINFO.org.

Матч пройшов сьогодні, 18 лютого, у Києві на НСК "Олімпійський". Напередодні УЄФА дозволила провести зустріч за присутності глядачів, й у продаж надійшли десять тисяч квитків.

Обидві команди зіграли обережний перший тайм, завдавши по два удари в бік воріт. У киян випади були небезпечніші. Двічі із вигідної позиції ударом головою пробивав Віталій Буяльський, але м`яч летів трохи вище воріт. У площину в перші 45 хвилин обидві команди так і не влучили.

Другий тайм "Брюґґе" розпочав активніше біля воріт динамівців, хоча і явної небезпеки воротам Георгія Бущана не було. Натомість на 62 хвилині кияни вийшли вперед. Буяльский ударом із метрів 22-х відправив м`яча у верхній кут воріт бельгійської команди Київське "Динамо" у першому матчі 1/16 фіналу зіграло унічию з бельгійським "Брюгге".

Матч пройшов у четвер 18 лютого у Києві на НСК "Олімпійський". Нагадаємо, що за день до матчу УЄФА дозволила провести цю зустріч із глядачами, і в продаж надійшли десять тисяч квитків.

Обидві команди провели обережний перший тайм, завдавши по два удари у бік воріт. У "Динамо" випади були небезпечніші. Двічі із вигідної позиції ударом головою пробивав Віталій Буяльський, але м`яч летів трохи вище воріт. У площину воріт в перші 45-ть хвилин обидві команди так і не влучили.

Другий тайм "Брюгге" розпочав більш активно біля воріт динамівців, хоча і явної небезпеки воротам Георгія Бущана не було. На 62-й хвилині "Динамо" виходить вперед. Буяльский ударом з метрів 22-х відправив м`яча у верхній кут воріт бельгійської команди – 1:0.

Утім насолоджувалися переможним рахунком киянам недовго. Уже на 67 хвилині гості забили. Після подачі кутового Бренден Мехеле виграв боротьбу в Артема Беседіна й ударом головою зрівняв рахунок – 1:1.

На 83 хвилині Бас Дост із кількох метрів бив головою, але м`яч пролетів вище воріт. В останню 25-хвилинку Мірча Луческу зробив чотири заміни, які не підсилили гру в атаці. "Брюґґе" краще комбінував, виграв центр поля й заслужив позитивний результат у цій зустрічі.

Матч-відповідь пройде за тиждень у Бельгії.