MENU

Як взяти гроші в борг у CreditPlus з мінімальною переплатою

316 0

Як взяти гроші в борг у CreditPlus з мінімальною переплатою

Банки та МФО поділяють одну сферу, але подібностей між ними небагато. У банків ширший спектр послуг: видача карток, зберігання грошей на депозиті, оплата комунальних послуг тощо. Послуги МФО простіші, зрозуміліші та зручніші — компанії видають кредити без поручителів, довідок, офіційного працевлаштування. Однак їхня функція всього одна — швидке кредитування.

Вважається, що банки пропонують менші відсотки, ніж мікрофінансові організації. Якщо розраховувати ставку в річному співвідношенні, це дійсно так. Але МФО, як правило, видають кредити строком до 30 днів, тому рахувати відсотки за рік немає сенсу. Крім того, отримати кредит в такій організації набагато простіше, ніж у банку — суми менші, ризики мінімізовані, рішення ухвалюється швидше. При правильному підході до кредитування клієнт може взяти гроші в МФО з мінімальною переплатою. Розглянемо процес на прикладі конкретної компанії.

Як і де взяти гроші в борг на картку в Україні

В Україні представлені десятки банків і МФО, де можна оформити кредит. Ознайомитися з усіма найзручніше на зібранні. Одна з найбільш лояльних компаній з комфортними умовами кредитування — CreditPlus. Для того щоб взяти гроші в CreditPlus, буде потрібен мінімальний пакет документів: паспорт та ІПН. Процедура оформлення максимально проста:

Читайте також: Українці змінюють звички: як використовують платіжні картки

• подати заявку на сайті — вказати суму й термін;

• пройти реєстрацію та вказати дані про себе;

• дочекатися рішення, і після схвалення підписати договір.

Інтерфейс сайту розроблений просто й зрозуміло, тому користуватися ним зможе навіть недосвідчений юзер.

Які умови кредитування?

Громадянин України старше 18 років може взяти гроші в борг у CreditPlus. Для компанії не є принциповим тип працевлаштування потенційного клієнта. Також не найважливішу роль відіграє позитивна кредитна історія. Її аналізують, але CreditPlus лояльно ставиться до проблемних кредитних рейтингів. Головне — правильно заповнити анкету та надати реальні дані про себе. При спробі обдурити систему недобросовісний позичальник може потрапити в глобальний бан.

Для оформлення знадобляться дані ідентифікаційного коду, паспорта, номер телефону й банківської картки. Остання має бути дійсною і виданою на ім'я позичальника. Заповнити анкету можна з будь-якого зручного гаджета.

Якщо у клієнта не виходить вчасно погасити заборгованість, він може подовжити строк дії кредиту. Пролонгація доступна без обмежень у кількості запитів.

Як отримати кредит вигідно?

В CrediPlus можна отримати гроші на картку під 0,01%, якщо це перше звернення в компанію. Наприклад, позичальник бере кредит у розмірі 5000 грн строком на 10 днів. Переплата до кінця періоду складе всього 5 грн.

Повторні запити "стоять" дорожче — ставка становить 1,9% на день, проте можливі знижки. Клієнт без прострочень закриває кредити й за це може отримати персональні промокоди на дисконти за наступних звернень. Крім того, анкету схвалюють протягом 2-5 хвилин.

Читайте також: Національний банк України оновив перелік системно важливих банків. СПИСОК

Найкраще брати повторні кредити на короткий строк. За 30 днів не набігає запаморочливий відсоток, однак кілька сотень гривень ви зможете заощадити.

Не затягуйте з погашенням. Якщо розумієте, що не зможете закрити кредит вчасно, зверніться до консультантів з запитанням або самостійно подовжте строк договору в особистому кабінеті. Так ви уникнете штрафів і пені та зможете погасити кредит тоді, коли буде зручно.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини