MENU

Завдання влади – підтримати середній бізнес в умовах локдауну, але такий захист йому навряд чи "світить", – політичний експерт 

475 0

Завдання влади – підтримати середній бізнес в умовах локдауну, але такий захист їм навряд чи "світить", – політичний експерт 

Центральна влада зобов’язана знайти компенсаторні механізми для надання підтримки малому та середньому бізнесу в Україні в умовах посилення карантинних обмежень, при цьому категорично неприпустимо перекладати таку відповідальність на місцеві бюджети.  

Про це під час пресконференції сказала політичний експерт Олександра Решмедилова, передає кореспондент UAINFO.org.

 

"Якщо протягом березня не буде внесено корективи до Державного бюджету-2021 відповідно до викликів, пов’язаних із впровадженням карантинних обмежень – це значить, що бюджетний процес іде із порушеннями, а малий і середній бізнес не отримають належної підтримки", – сказала вона.  

Читайте також: Сазонов: Добро пожаловать в новую реальность, которая мне уже не нравится, но ей на это глубоко плевать

За словами політичного експерта, для надання такої підтримки бізнесу шляхом внесення змін до Державного бюджету-2021 необхідне відповідне рішення Верховної Ради України, що нині зробити вкрай складно через відсутність пленарних засідань парламенту у зв’язку із впровадженням карантину і загалом через відсутність такої зацікавленості з боку влади. 

"Стверджувати, що буде знайдено компенсаторні механізми для бізнесу, щоб він хоч трохи видихнув і на певний період отримав рятівний круг – не можемо. З одного боку на позачерговому засіданні Верховної Ради марно чекати розгляду такого питання, а в межах пленарних засідань Верховна Рада зайшла в «болото» через розгляд питання про ринок землі, в той час як проблема COVID, тарифів, карантинних обмежень і вакцинації владу не цікавить", – сказала вона. 

Читайте також: Пандемия застигла человечество врасплох. К 2025 году экономический ущерб от нее достигнет 22 трлн долларов, – эксперты ООН

Олександра Решмедилова також переконана, що перекладати на плечі місцевої влади пошук компенсаторних механізмів для бізнесу – неприпустимо через обмеженість їх фінансових ресурсів. 

"Ймовірно, матимуть факти невиконання розпоряджень місцевої влади", – припустила вона.  

"Як у підсумку буде діяти влада – невідомо, тому що здебільшого у її діях мають місце компульсивні, емоційні та ірраціональні кроки. Тому будемо сподіватись, що попри все бізнес вистоїть: попри відсутність як внутрішніх інвестицій з боку населення, так і додаткових зовнішніх інвестицій", – завершила політичний експерт.  

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини