MENU

Коли покажуть трилер "Вагнер-95"? – Андрій Миселюк

912 0

Коли покажуть трилер "Вагнер-95"? – Андрій Миселюк

"П’ять місяців тому я докладно розповів про те, чому показ анонсованого фільму групи розслідувачів Bellingcat щодо зриву операції по «вагнерівцям» відкладається. І його прем’єра у весняному сезоні цього року скасовується.  Попри обіцянки співробітника Bellingcat Христо Грозєва показати тоді цей фільм і прогнози деяких політиків та багатьох колег-експертів, що так воно і буде", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Андрій Миселюк, інформує UAINFO.org.  

"Якщо коротко: в умовах появи великої кількості російських військ на наших кордонах у березні-квітні і високого ризику різкої ескалації конфлікту Захід змушений був робити все для підтримки офіційного Києва у тій надскладній ситуації. І відкласти на потім існуючи питання та серйозні претензії до президента Зеленського. Час дістати їх із шухляди настав зараз.

Під час візиту Зеленського до Байдена останній у «нормальній чоловічій розмові» (як влучно охарактеризував їхнє спілкування український президент) чітко назвав список невиконаних Зе-гарантом обіцянок. І дав конкретний термін на їхнє виконання.

Читайте також: Юрий Бутусов: Новые доказательства и свидетели в расследовании Вагнергейта

Для того, щоб продемонструвати Зеленському та його оточенню, що цього разу звично «пропетлять+якось відмазатися» не вдасться, за декілька днів після цього візиту офіційному Києву синхронно надіслали сигнали з обох боків Атлантики.

Американські спецслужби через CNN дали Зеленському і Єрмаку зрозуміти, якого штибу в них є інформація. Яку зацікавлені результатом виконання Зеленським завдання від Байдена особи МОЖУТЬ пустити в хід. А англійські спецслужби, які діють через Bellingcat, зі свого боку маякнули: інформація (чи то фільм про зрив спецоперації по «вагнерівцям» через виток інформації з офісу Зеленського) ВЖЕ готова до оприлюднення. І називають дедлайн для виконання цього задання – до кінця цього року.

Але є й гарна новина для президента Зеленського: завдання Заходу в цій операції «Примус Зе до розбору своїх «авгієвих конюшень» не в тому, щоб влаштувати в Україні повноцінну політичну кризу. А в тому, щоб підштовхнути Зеленського до практичних дій – для виконання байденівських дууууже «наполегливих побажань». Як казали за СРСР, «Цели - ясны. Задачи – определены. За работу, товарищи!»

Про цілі, які Байден нагадав Зеленському під час зустрічі, відомо давно. Зі стратегічних – крім покарання «кротів» у своєму оточенні, які й злили Москві операцію із затриманням «вагнерівців», це ще притягнення олігарха Коломойського до кримінальної відповідальності з конфіскацією його майна.

Об’єктивно – завдання надскладні, також об’єктивно – президент Зеленський не зможе їх виконати у повному обсязі. Ані до нового року, ані пізніше.

Із завдань тактичних – швидке обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Так коли ж саме, власне, відбудеться давно анонсована прем’єра фільму Bellingcat по «вагнерівцям»?

Дата цієї прем’єри - на відміну від ситуації зі скасуванням весняної прем’єри фільму Bellingcat, коли рішення приймалось на Заході та прочитувалось заздалегідь - залежить від дій президента Зеленського та керівника його офісу Єрмака. М’яч тепер на їхній половині поля.

Читайте также: Бутусов: Офис президента обвинил в связях с ФСБ журналиста CNN Мэтью Чэнса, которого сам Зеленский возил на фронт для съемки позиций украинских войск и приглашал на все пресс-конференции

Уважно слідкуємо за тим, що і як вони робитимуть протягом найближчих 3,5 місяців. Зокрема, чи відбудеться восени обрання керівника САП. Зрештою, це, мабуть, найпростіше з того кейсу завдань, які Зеленський отримав від Байдена для виконання до кінця цього року.

Виконання цього пункту можна бути СПРОБУВАТИ п(р)одати це як свідчення того, що робота кипить абсолютно по всіх ключових напрямках, які визначив президент Байден. Просто по інших кейсах немовби лише поки що не вдається досягти відчутних результатів. Але ж «батя, ми працюємо».

Складність для Зеленського полягає в тому, що, схоже цього разу традиційні чисто символічні кроки і робота по стрілочниках в інших ключових напрямках може і «не прокатати». І в такому випадку, якщо не буде знову подібних весняному загостренню форс-мажорів після Нового року замість новорічного шоу «Кварталу-95» із Заходу в прокат пустять гостросюжетний трилер «Вагнер-95», - завершує політолог.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини