MENU

Як заповнити вакуум газової безпеки 

540 1

Як заповнити вакуум газової безпеки 

"Комбінація «Схвалення «Північного потоку-2» = Багато дешевого газу для Європи замість тоненького струмочка по захмарних цінах» Москвою сприймається як пропозиція, від якої ЄС не зможе відмовитися. Такий собі примус до газового миру на умовах Кремля", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Андрій Миселюк, інформує UAINFO.org.

"Але Євросоюз, схоже, після тотального газового дефіциту цієї осені, що був майстерно організований «Газпромом», такі зрозумів: газ – це надзвичайно міцна зброя РФ у його «гібридній» війні з Європою. І після того

а) усвідомив, що у протидії використання цієї зброї вони з Україною є природними союзниками і

б) почав шукати практичні можливості забезпечити у цьому процесі синергію зусиль з Україною.

Читайте також: Deutsche Welle: Путин поручил "Газпрому" разрушить спотовый рынок газа в Европе?

Звичайно, не варто очікувати, що вже сьогодні Євросоюз для забезпечення газової стабільності на європейському ринку вирішить на повну використовувати можливості українських газосховищ. А завтра погодиться обліковувати газ для ЄС на східному кордоні України.

Тому що у вирішенні глобальних газових питань з Москвою не буває швидких рішень. Достатньо згадати, як двадцять років тому довий час відчайдушно намагались створити газотранспортний консорціум. За участі України, Росії та Німеччини. І врешті-решт справа закінчилась «пшиком».

Читайте також: Россия выставила условие для увеличения поставок газа в Европу

З тієї пори ситуація у газовому трикутнику «Росія – Україна - ЄС» простіше не стала.

Але цього разу не вдасться заповнити повний вакуум газової безпеки у цьому трикутнику просто безрезультатною спробою «щось скомпонувати». Занадто серйозні ставки – à la guerre comme à la guerre", - завершує політолог.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини