Історичне золото: збірна України з фехтування перемогла на етапі Кубка світу, обігравши у фіналі Росію

646 0

Жіноча збірна України з фехтування / фото facebook.com/fencing.ukraine

У румунському місті Тімішоара завершився етап Кубка світу з фехтування на рапірі серед юніорів (U-20).

У фінальному поєдинку українські рапіристки перемогли російську збірну з рахунком 40:34. Це перше в історії України юніорське золото етапу Кубка світу в командній першості, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Аліна Полозюк, Ольга Сопіт, Крістіна Петрова і Катерина Буденко - саме в такому складі була збірна України. На шляху до фіналу українки здолали представниць Угорщини та Польщі.

Зауважимо, що у перший день змагань 19-річна Полозюк виборола срібну медаль в індивідуальному розряді.