Постійне почуття втоми: спеціалісти назвали причини
Постійне почуття втоми може бути з різних причин. Це, наприклад, може бути неправильний спосіб життя, анемія, недостатня активність щитоподібної залози.
Лікарі Клівлендської клініки розповіли про основні причини втоми, яка не минає навіть після відпочинку та тривалого сну, інформує UAINFO.org з посиланням на "Профіль".
Анемія. При дефіциті заліза організм виробляє недостатньо червоних кров'яних тілець. Ці клітини необхідні для постачання тіла необхідною кількістю кисню. В результаті це може викликати анемію і призвести до того, що людина постійно відчуває втому.
Апное уві сні. Апное – це порушення, у якому дихання переривається під час сну. Воно може призвести не лише до хронічної втоми, але й до інших проблем зі здоров'ям: до підвищення кров'яного тиску, діабету, проблем із серцем.
Читайте також: Постійно мерзнуть ноги: названі п’ять основних причин
Нестача поживних речовин. Дефіцит вітаміну B12 або вітаміну D також може спричинити почуття втоми. Щоб виявити нестачу важливих вітамінів в організмі, необхідно звернутися до лікаря. Зазвичай у таких випадках фахівці радять змінити раціон або почати приймати добавки.
Діабет. Для людей, які страждають на діабет, почуття втоми – один з основних симптомів. Тому важливо контролювати рівень цукру у крові, нагадують фахівці.
Депресія. Депресія може призвести до зниження інтересу у повсякденній діяльності, втоми, а також до зміни звичок у їжі та сні.
Читайте також: Без інсульту та інфаркту: сім звичок, які потрібно розвинути прямо зараз
Недостатня активність щитоподібної залози. Гіпотиреоз – захворювання, у якому щитоподібна залоза не виробляє достатньої кількості гормону цього органу. В результаті метаболізм починає сповільнюватися, що може призвести до втоми.
Хронічне захворювання нирок. Зниження функції нирок може спричинити накопичення токсинів у крові, що призводить до появи втоми та слабкості. Часто втому відчувають пацієнти з термінальною стадією ниркової недостатності або ті, хто перебуває на діалізі.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки