MENU

Правила харчування: коли продукти найкорисніші

922 0

Правила харчування: коли продукти найкорисніші

Сир на сніданок, макарони в обід і сир на вечерю - таких правил краще дотримуватися, щоб їжа не шкодила і приносила максимальну користь.

Навіть найкорисніший продукт, з'їдений не на той час доби, може негативно позначитися на організмі. Тому, щоб почуватися добре протягом усього дня, потрібно знати оптимальний час вживання продуктів, які є в раціоні майже у кожного, інформує UAINFO.org з посиланням на портал MedAboutMe.

Сир домашній. Більшість людей їсть цей продукт на сніданок, але правильніше залишати його на вечір. У домашньому сирі міститься білок, який легко засвоюється і не викликає важкості. Тому сир – хороша альтернатива традиційній вечері.

Згідно з дослідженням, вживання 30 грамів білка приблизно за 30 хвилин до сну сприятливо впливає на обмін речовин. Він сприяє зміцненню м'язів та покращенню загального стану здоров'я.

Сир твердий – складний для травлення. Його краще їсти вранці не тільки для того, щоб уникнути тяжкості в шлунку вночі, а й для виключення проблем із вагою. Твердий сир дуже калорійний.

Читайте також: Худший завтрак для иммунитета назвала диетолог

Банани. Оптимальний час їхнього вживання – другий сніданок. На голодний шлунок їсти банани не слід, а при частому вживанні ввечері вони можуть додати кілька кілограмів ваги.

Медики вважають, що як перший прийом їжі банани не підходять, тому що при вживанні натще вони можуть викликати проблеми з кишечником. Крім того, через велику кількість цукру цей фрукт спочатку зарядить енергією, а через кілька годин викличе відчуття виснаження. Тому їсти банани рекомендується вранці: або у поєднанні з іншими продуктами, або на другий сніданок.

Картопля. Часто її їдять у вигляді гарніру на вечерю, проте картоплю краще їсти у першій половині дня. Вона швидко засвоюється і дає енергію, але незабаром змушує відчувати голод – але ж попереду ціла ніч. Тому рекомендується їсти картоплю на сніданок. Вона багата на вуглеводи, вітамін B6 і калій. Вранці цей продукт також не зможе вплинути на фігуру.

Читайте також: Ученые рассказали, как можно увеличить продолжительность жизни на 14 лет: всего четыре правила

Кабачки. Цей популярний продукт, навпаки, принесе користь при вживанні на вечерю. У кабачках міститься велика кількість клітковини, яка допоможе не відчувати голод до сну. Також вони мають легкий сечогінний ефект, а значить, вранці на обличчі не буде набряків, які часто виникають через неправильну вечерю.

Помідори. Вони містять пектин та щавлеву кислоту, які можуть спричинити розлад шлунка, здуття та порушити сон. А сніданок із томатами покращує травлення та прискорює метаболізм.

М'ясо – частий атрибут вечері, однак увечері м'ясо їсти не рекомендується. Для його перетравлення необхідно до п'яти годин, через що можлива поява тяжкості в животі, що впливає на сон. Щоб цього уникнути, м'ясо їсти потрібно в обід.

Макарони. Щоб схуднути, необов'язково повністю відмовлятися від макаронів, достатньо вибрати правильний час вживання і не використовувати їх як гарнір до жирного м'яса. Пропонується їсти макарони з овочами на обід, а не на вечерю.

Читайте також: С чем есть гречку для максимальной пользы, рассказала Светлана Фус

Рис. Білий рис, так само як і картопля, - джерело швидких вуглеводів. Якщо ви дотримуєтеся дієти, або просто мрієте схуднути, варто відмовитися від нього на вечерю. Щоб уночі не довелося бігти до холодильника за чимось смачним, але страшенно калорійним. Рис добре їсти вдень - на сніданок чи обід. Ви отримаєте заряд енергії для виконання поточних завдань та можете сміливо вирушати у справах.

Гречка. Ця крупа складається зі складних вуглеводів, які для успішного перетравлення змушують організм витрачати багато енергії. Їсти гречку можна у будь-який час, за винятком нічного.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини