MENU

У двадцятці найбагатших людей в Україні: Forbes оцінив статки Святого Миколая у $815 млн

854 1

У двадцятці найбагатших людей в Україні: Forbes оцінив статки Святого Миколая у $815 млн

Якби Святий Миколай (мова про персонажа, який дарує дітям подарунки) був реальною людиною, його статки складали б близько 815 млн доларів. Це робило б його одним із найбагатших українців.

Відповідні підрахунки провело видання Forbes, інформує UAINFO.org.

В них враховувалася низка фактів. Зокрема:

  • оцінка подарунків дітям у 2021 році;

  • "виробничі потужності", що перебувають у його володінні;

  • нерухомість.

Оцінка подарунків дітям у 2021 році

Найчастіше Святий Миколай кладе дітям під подушку подарунки – солодощі та іграшки. Неслухняні діти отримують різки.

За підрахунками аналітиків, у грудні 2021 року подарунки від святого отримали понад 7 млн дітей. Їхній середній чек склав 20 доларів (близько 550 грн за актуальним курсом).

У Польщі ж, де Святий Миколай також "веде діяльність", подарунки отримали близько 6 млн дітей, а їхній середній чек майже вдвічі перевищив український – 37 доларів (понад 1000 грн).

При цьому наголошується: у розрахунках враховуються всі діти – без поділу їх на слухняних та неслухняних.

"Хоча у 2019 році й був випадок, коли три дитини в одному з дитячих садків Маріуполя погано поводилися і під подушкою 19 грудня знайшли різку", – нагадує видання.

Читайте також: Святий Миколай дійсно існував і дарував подарунки: цікаві факти про Чудотворця, якого дуже люблять діти

У результаті на подарунки українським дітям пішло близько 143 млн доларів. Польським – 212 млн доларів. Загальна сума склала 355 млн доларів.

Виробничі потужності "у володінні" Святого Миколая

Для розрахунку можливої середньої оцінки заводу з виробництва солодощів експерти проаналізували фінансові показники публічних кондитерських компаній. Аналогічний підхід використали й для оцінки іграшкового заводу.

"Активи Святого Миколая мають дисконт за непублічність, але водночас збільшуючий коефіцієнт за дбайливе ставлення до навколишнього середовища, оскільки жодного повідомлення про їхню шкоду не зафіксовано. Виторг кожного міг би складати близько 177 млн доларів. У підсумку, капіталізація кондитерського заводу Святого Миколая – 167 млн доларів, а іграшкового – 289 млн доларів, – зазначають аналітики.

Нерухомість

Без урахування релігійних споруд, Святий Миколай має в Україні 5 резиденцій. За оцінками, їхня загальна вартість складає 5 млн доларів. Резиденції знаходяться у:

  • Львові;

  • Полтаві;

  • с. Зіболки (Львівська обл.);

  • с. Поляниця (Івано-Франківська обл.);

  • с. Осички (Одеська обл.).

Святий Миколай входив би до ТОПу українських багатіїв

Загальні статки Святого Миколая аналітики оцінили у 815 млн доларів. Цього йому вистачило б для того, щоб посісти 10 місце у списку найбагатших людей України, який Forbes опублікував у травні 2021 року.

Читайте також: У 52% украинцев ухудшилось финансовое положение в этом году – опрос

"У цій версії рейтингу Святий Миколай виявився б одразу після бізнесмена Олександра Ярославського, статки якого оцінюються у 820 млн доларів. Засновник агрокомпанії МХП Юрій Косюк перемістився б на 11 місце у рейтингу", – зазначає видання.

При цьому наголошується: за пів року з моменту публікації останнього списку, статки кількох українців суттєво збільшилися, що дозволило їм покращити свої позиції.

"Але навіть в оновленому рейтингу статки Святого Миколая гарантують йому місце у двадцятці найбагатших в Україні", – підсумовують аналітики.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини