MENU

Остап Дроздов: Соціальна заздрість – ось мотиваційна основа загарбників

1197 0

"Вы слишком хорошо живёте". "У вас что, туалет дома?". "Прикинь, у них в деревне асфальт и уличное осветление, прикинь".

Соціальна заздрість – невід’ємний елемент їхньої українофобії. Вони карають нас за краще життя. Вони мстяться від імені свого облюбованого соціального дна. Вони і є те дно, яке каламуттю піднялося на поверхню й заступило сонце.

Про це на власній сторінці у Facebook пише журналіст Остап Дроздов, інформує UAINFO.org.

Соціалка – ось що їх невимовно дратує. Вони не можуть пережити, що "молодший брат" упакований за євростандартами, весь у новобудах, в особняках під містом, ще й джакузі мають. А "великий старший брат" далі випорожнюється в кукурудзу й місить болото на подвір’ї, заставленому пляшками з-під водки.

Читайте також: Три закона Орхостана 

І ніяка "великая культура" його не врятує від іще більшого бодуна. І ніяка гагарінська космонавтика не запалить зорі в його болотній калюжі. І ніякий "мировой балет" не покличе його до мирного співіснування з кращими. І ніяка достоєвщина не зродить в його серці ноток гуманності. І навіть позолота грошей не притлумить у ньому внутрішнього варвара-ординця.

Заздрість ними рухає до мародерства. Заздрість є спусковим гачком їхнього звірства. На нашу землю причвалав соціально опущений сусід, зазомбований мешканець днища, споду, самого долу. Він ніколи не спроможний буде відштовхнутися від дна догори – він буде перетворювати весь світ у суцільне дно, аби порівнятися. Він не прагнутиме тягнутися до вищого стандарту – він відчайдушно весь світ тягнутиме на свій найнижчий. Він затопче все до щабля плінтуса, аби могти розмовляти нарівні.

Читайте також: Поки печеться хліб...  

Комунікація з дном загрожує постійним вдивлянням у безодню. Російського дна не існує. Ця заздрісна чорнота є суцільною й екзистенційною. Вона здатна пропонувати лише дно "за компанію".

Цьому можна протистояти лише у безконтактний спосіб.

Не бути з росією – означає дивитися на неї зверху. Протистояти росії – означає не піти на дно. Бути проти росії – означає висоту.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Остап ДРОЗДОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини