MENU

Росія повертається назад у розвитку: що приховує Кремль про ситуацію в економіці

1547 0

Росія повертається назад у розвитку: що приховує Кремль про ситуацію в економіці

Росія приховала публікацію докладної інформації щодо ситуації в бюджеті, крім того, перестали публікувати докладну статистику щодо галузей економіки. Це зробили для того, щоб приховати нищівне падіння внаслідок санкцій.

Про це йдеться у публікації Центру Карнегі, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

У порівнянні з квітнем 2021 року, виробництво авто впало на 85,4%, виробництво ліфтів – на 48%, пральних машин – на 59%, холодильників – на 46%. Автомобілі, обладнання та інші транспортні засоби склали майже половину від загального обсягу імпорту Росії (49,2%) у 2021 році, тоді як у травні продажі нових автомобілів у Росії впали на 83,5%.

Читайте також: Ахметов подав позов до ЄСПЛ проти Росії

На "недружні держави", які запровадили санкції щодо Росії, минулого року припадало близько 62; імпорту. Технологічна ізоляція російської економіки призведе до падіння рівня життя: технології, автомобілі, будматеріали та багато іншого буде важко знайти, або недоступне багатьом через стрибок цін.

"Без доступу до західних технологій і товарів технологічний розвиток Росії неминуче буде звернений назад, у тому числі в ключових секторах, таких як нафта і газ. Вторинні санкції, які застосовують Сполучені Штати, також обмежать імпорт технологій з Китаю, посилюючи відкат Росії", – говориться у публікації.

Читайте також: Кочетков: Цены на энергоносители как фактор войны и мира

Ще одна можлива мета приховування торгової статистики – перешкодити західним урядам отримати точну картину масштабів тіньового імпорту санкційних товарів, а також забезпечити прикриття для третіх країн, які поставляють такі товари до Росії, що дозволить уникнути вторинних санкцій.

Раніше російська статистика експорту дозволяла відслідковувати тенденції, обсяги та напрями поставок нафти і газу, що мають вирішальне значення для Кремля і нині приносять рекордні профіцити. Експорт нафти і газу забезпечить Росії рекордні $285 млрд 2022 року, за оцінками Bloomberg. Нафтогазові доходи федерального бюджету за січень зросли на 45 відсотків у річному вираженні, збільшившись з 3,1 трильйона рублів до 5,7 трильйона рублів, згідно з офіційною російською статистикою.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини