"Це тільки початок": ЗСУ вдарили по залізничному вузлу під Херсоном, зрадники налякані
ЗСУ знову вдарили по окупантам в Херсонській області / скріншот
У Брилівці та в районі Новокаховської ГЕС Херсонської області, яку окупанти перетворили на військову базу, повідомили про прильоти по складах РФ з боєприпасами.
Про це йдеться в місцевих пабліках, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
Військовий кореспондент Андрій Цаплієнко в Telegram уточнив, що удар ЗСУ був завданий в районі залізничного вузла, що, ймовірно, ще більше ускладнить постачання озброєння російському угрупованню з Криму.
У місцевих чатах колаборанти налякані. Повідомляється, що знесений повністю склад з БК і з пальним. "Там взагалі нічого не залишилося", - пишуть зрадники.
ЗСУ вдарили по військових об'єктах росіян у Херсонській області
Перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський закликав мирних жителів триматися якомога далі від складів з боєприпасами окупантів і місць скупчення російської техніки.
"ЗСУ дуже круто насипає росіянам, і це тільки початок. Якщо ви не змогли евакуюватися (з будь-яких причин), тримайтеся якнайдалі від об'єктів їх військової інфраструктури та місць дислокації. Від ваших дій може залежати життя і здоров'я і ваше, і ваших близьких. ЗСУ продовжуватимуть завдавати ударів, тому що немає іншого способу звільнити наших людей і нашу область", - написав він.
Суспільне Херсон
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки