MENU

Китай поки стерпить ляпас від Пелосі. Заради набагато ширших перспектив, — Назар Приходько 

940 0

Китай поки стерпить ляпас від Пелосі. Заради набагато ширших перспектив, — Назар Приходько 

"Предметно про те, чому Китай не почав і не почне глобальну війну найближчим часом.  Я писав про те, що у випадку військової інтервенції на Тайвань проти КНР будуть запроваджені санкції, які будуть значно серйозніші ніж ті, які наразі запроваджені проти РФ. Про це заявляли в ЄС, а про США й говорити не доводиться, особливо якби щось сталося з літаком Пелосі", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Назар Приходько, інформує UAINFO.org.

"Та окрім поки гіпотетичних санкцій, у КНР є дуже навіть реальні, поточні проблеми, які без допомоги Цивілізованого Світу - не вирішиш ніяк.

Річ у тім, що наразі над Китаєм, як в принципі і над всім світом - нависла загроза гострої продовольчої кризи.

Найнебезпечнішим її чинником, і не дивуйтесь, стане залежність від імпорту соєвих бобів, одного з основних компонентів харчового раціону китайців. Через цей дефіцит, серед іншого, дуже ускладниться виробництво свинини, а не неї припадає 60% споживання м‘яса у КНР.

Читайте також: Тайванський конфлікт: деталі, яких ми не помітили 

Прикметно, що сам Китай забезпечує себе соєвими бобами лише на 20%. 30% йде зі.............. США! Отак от.

А що таке продовольча криза? Це, перш за все - соціальні протести. А така країна як Китай - є дуже вразливою через свою мультиетнічність та колоніальну політику.

Де гарантії, що не повстане Тибет? А Гонконґ з Макао? А уйгури, геноцид яких не перше десятиліття проводить офіційний Пекін? А порівняно багаті прибережні райони Китаю?

До речі, якщо говорити про ці райони, то саме вони найбільше постраждають. Окрім продовольчої кризи, у разі запровадження санкцій, вони постраждають найбільше тому, що саме там розташована переважна більшість підприємств, орієнтованих на виробництво та доставку різноманітної продукції до Цивілізованого Світу. Згадайте той таки «Алі Експрес»...

Такий розклад, завдасть нищівного удару по орієнтованій на експорт економіці Китаю - 10% падіння на рік, в той час, як економіка ЄС падатиме на 2, а США - на 1,3%

От чому Китай не готовий воювати от прямо зараз.

Читайте також: Пелосі прокоментувала свій візит на Тайвань

Щодо помсти за візит, то багато хто вважає, що Китай почне постачати все необхідне РФ... Ні.

По-перше, це знову ж таки санкції. А по-друге, Китай має план «Б»: у випадку невдачі з Тайванем, завжди можна зачекати і потім мати Сибір, яка, як і Тайвань, вписується в концепцію «єдиного Китаю», адже велика частина Сибіру - це втрачені Китаєм землі.

Паралельно з цим, на обрії підписання нової угоди по контролю за ядерною зброєю, і Байден вчора, 1.08.2022, відкрито заявив, що до США і РФ має приєднатися Китай. США, у перспективі, бачать КНР як прогнозованого партнера, з яким простіше буде домовитись про розподіл сфер впливу. РФ більше «не грає».

Китай це розуміє, і поки, ПОКИ стерпить ляпас від Пелосі. Заради набагато ширших перспектив і заради уникнення серйозних соціально-економічних потрясінь всередині себе самого", - завершує Приходько.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини