MENU

Кому Росія експортує нафту з портів Чорного та Азовського морів

838 0

Фото https://twitter.com/YorukIsik/media

Ми знаємо, що це читати не так легко, як хайп, але саме від цього залежить спроможність РФ фінансувати війну. Так що, хочете прогнозувати своє життя – читайте (повний текст - за посиланням)

В серпні 2022, як і у попередніх місяцях, РФ не вдалося компенсувати скорочення експорту сирої нафти до країн ЄС за рахунок збільшення експорту до інших країн, пише керівник Інституту стратегічних чорноморських досліджень, головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко, інформує UAINFO.org

Співвідношення між експортом сирої нафти РФ з портів Чорного та Азовського морів до країн ЄС та до інших країн за минулі місяці залишається майже незмінним і складає: 46,6% (ЄС) – 53,4% (інші країни).

Якщо в липні 2022 року сиру нафту РФ імпортували морським шляхом з Чорного та Азовського морів 7 країн ЄС, то в серпні – лише 4. Повністю припинили імпорт в серпні Мальта, Іспанія, Бельгія та Словенія. На 7,6% скоротила імпорт Італія.

Читайте також: Business Insider: Норвегія відібрала у Росії роль найбільшого постачальника газу в Європі

Зростання показників в серпні забезпечила одна країна – Греція – традиційний лідер "рейтингу" в країнах ЄС.

На відміну від липня, коли Греція скоротила імпорт сирої нафти на 394 тис тонн (–42.1%), в серпні вона збільшила імпорт майже вдвічі – на 0,5 млн тонн. Частка Греції в імпорті "чорноморсько-азовської" сирої нафти РФ до країн ЄС в серпні збільшилася з 34 до 61%...

Читайте також: Європа хоче відмовитись від газу і планує майбутнє без "Газпрому" 

Ніякої переорієнтації експорту сирої нафти РФ з портів Чорного та Азовського морів до Індії та Китаю, про що так багато кажуть в ЗМІ, досі не спостерігається.

Більш того, Індія в серпні вперше з початку великої війни 2022 скоротила імпорт на 30,27% або 266,875 тонн, а Китай в цьому місяці не імпортував жодної тонни "чорноморської" нафти РФ.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Андрій КЛИМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини