MENU

Фурса: Медведєв фактично "дав задню" в питанні застосування Росією ядерної зброї

1878 0

Фурса: Медведєв фактично "дав задню" в питанні застосування Росією ядерної зброї

Люди, будь ласка, не зловживайте алкоголем. Тому що потім починається таке... 

"Наші вороги люблять робити пишномовні заяви. Оперувати термінами "свобода", "демократія", "місія". Насправді це лише ритуальний словесний пронос. Фонтани діарейної демагогії разом зі злісною каркаючою риторикою стали давно перевіреною зброєю англосаксонського світу, якою вони заливають все інше людство у спробах відстояти свою винятковість і право керувати світом". 

Про це на власній сторінці у Facebook пише інвестиційний банкір, спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса, інформує UAINFO.org.

Зважаючи на все, алкоголь погано впливає і на систему травлення, інакше важко пояснити набір використаних слів. Буття, так би мовити, визначає свідомість.  

Це, звісно, Медведєв. Наш улюблений злісний карликовий алкоголік. Який тепер вийшов на арену, щоб теж підтвердити, що вони там, у Кремлі, психи. І точно-точно не блефують. Цікаво, скільки разів треба повторити, що ти не блефуєш, щоб усі остаточно повірили, що ти блефуєш.  

Читайте також: Євген Платон: Путін блефує, коли загрожує ядерними ударами. Але цей блеф, як і будь-який інший, має зворотний бік 

При цьому, фонтануючи злістю, він фактично "дає задню", як люблять говорити в Росії, адже каже, що Росія використає ядерну зброю, лише якщо існуватиме загроза існуванню Росії. Тобто якщо ЗСУ підійдуть до Москви. Або до Путіна особисто. Ми ж пам'ятаємо, що Путін – це і є Росія, а Росія – це і є Путін. За словами самого Путіна. А валізка, чий вміст так хвилює Медведєва (обидві валізки), стоять десь біля цього самого Путіна.  

І у Медведєва це звучить так: "Уявімо, що Росія змушена застосувати найгрізнішу зброю проти українського режиму, який вчинив масштабний акт агресії, який небезпечний для самого існування нашої держави". Навряд чи смерть Кащеєва в Херсоні захована, правда ж. Та й навіть розбомблений Воронеж не спроможний поставити під загрозу існування Росії. Приємним є той факт, що в Кремлі вже можуть собі таке уявити. Це разюче відрізняється від риторики перших днів.

Далі, звісно, слідує чергова порція злісних епітетів злісному Заходу, який, звісно ж, не реагуватиме, адже злякається: "Адже безпека Вашингтона, Лондона, Брюсселя для Північноатлантичного альянсу набагато важливіша, ніж доля нікому не потрібної України, що гине... гинути в ядерному апокаліпсисі заокеанські та європейські демагоги не збираються. А тому – проковтнуть використання будь-якої зброї в нинішньому конфлікті. Якось так…" Може, вони вірять, що їм зійде з рук. А може, їм треба вдавати, що вони вірять, адже інакше їхні загрози будуть нестрашні зовсім.

Читайте також: Постернак: Ядерний шантаж Росії. Що за ним стоїть?

Але суть в іншому. Після виховних бесід, які точно провели люди з Вашингтона, і можливо, провели люди з Пекіна, прив'язка ядерної зброї до результатів "референдуму" кудись відійшла. Відійшла ближче до Москви. А туди поки що ніхто на Abrams їхати не збирається. Можливо, за рідкісним винятком.

Чого вони хочуть? Та знову ж таки, просять пощади. Як учора Лукашенко і Путін, які просили, щоб їх поважали. Вони просять зберегти їм обличчя.

Чи це означає, що Путін точно не застосує ядерну зброю? Ні, звісно. Але так само поки що не схоже, що вони горять бажанням його застосувати. І що вони не блефують.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Сергій ФУРСА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини