MENU

Учені розповіли, що смерті від старості не існує

1660 0

Учені розповіли, що смерті від старості не існує

У віці 96 років у замку Балморал у Шотландії померла королева Єлизавета ІІ. Згідно з її нещодавно оприлюдненим свідченням про смерть, вона померла від старості, пише Discover Magazine, інформує UAINFO.org з посиланням на Фокус.

Що це означає?

З медичного погляду "померти від старості" не є фактичною причиною смерті. Насправді під цією фразою криється: помер через ускладнення, спричинені старістю. Усі людські тіла старіють, хоч і з різною швидкістю. Незважаючи на це, вік може суттєво вплинути на те, як наші тіла реагують на травми та хвороби, які можуть призвести до смерті.

Як ми старіємо?

За даними клініки Мейо, з віком наше тіло змінюється у багатьох планах. Щільність кісток і м'язів зменшується, кровоносні судини й артерії стають жорсткими, зір і слух менш гострими, а шкіра стоншується.

Це тому, що клітини в певних тканинах або повільніше регенерують, або взагалі регенерують. Наприклад, наша шкіра втрачає еластичність, тому що регенерація клітин із віком уповільнюється. Клітини мозку можуть жити довго, але не відновлюються після відмирання. Це може призвести до зниження когнітивних функцій.

Тим не менш, здорова дієта та регулярні фізичні вправи можуть допомогти уповільнити старіння.

Який вік впливає на здоров'я?

Який вік вважається старим? Є кілька джерел із кількома відповідями. Так, наприклад, до людей похилого віку за даними ВООЗ належать люди старше 60 років, за даними ООН — старше 65. ВООЗ ділить старість на три етапи: 60-75 років — літній вік, рання старість; 75-90 років — похилий вік, пізня старість; старше 90 років — старечий вік, довголіття.

Проте, як підкреслюють дослідники, немає точного віку для кількісної оцінки старості, оскільки багато людей віком від 60 до 70 років мають прекрасне здоров'я.

Читайте також: "Припиніть розповідати про жінок, які хочуть молодитися": чому 45 для нас — старість?

Старість не є основною причиною смерті, причина полягає у безлічі факторів, що призводять до смерті. Однак у міру того, як ми старіємо, і наш організм перестає регенерувати клітини або ми стаємо менш активними, наша здатність залишатися здоровим слабшає.

Наприклад, тривалий артрит або остеопороз можуть утруднити виконання фізичних вправ, що призведе до втрати щільності кісток і підвищеної втоми. У менш активних людей можуть розвинутися більш жорсткі кровоносні судини й артерії, що означає, що серцю доведеться працювати більше, щоб переміщати кров по всьому тілу. Зрештою, це може призвести до серцевої недостатності.

Читайте також: Старість у радість. Учені вважають, що знайшли основний інгредієнт "еліксиру молодості" 

Літні люди також схильні до смерті від пневмонії та грипу, тому що їхні тіла недостатньо сильні, щоб боротися з хворобою. З віком наша імунна система виробляє менше В- та Т-клітин, які допомагають боротися з інфекцією.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Фокус


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини