MENU

Ніхто не знає, скільки в Росії ще залишилося ракет, – Жданов

410 0

Ніхто не знає, скільки в Росії ще залишилося ракет, – Жданов

Дані української розвідки свідчать, що Росії щонайменше на три роки вистачить ракет для нанесення ударів по території України. Проте на сьогодні ніхто точно не знає, який запас такого озброєння залишився у країни-агресора.

На це вказав військовий експерт Олег Жданов в ефірі свого YouTube-каналу. За його словами, влітку в РФ зоставалося близько 20% "Калібрів",  пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Він зазначив, що використовувані ворогом ракети, як от стратегічна крилата Х-101 класу "повітря-земля" з використанням технологій зниження радіолокаційної помітності, стратегічна авіаційна крилата Х-555, надзвукова крилата протикорабельна Х-22 повітряного базування великої дальності, високоточна авіаційна Х-59 класу "повітря-поверхня" середнього радіусу дії – все це старі, радянські розробки. З них тільки ракета Х-555 є модернізацією радянської Х-55.

Читайте також: У Миколаєві врятували хлопчика, який 6 годин провів під завалами

Всі ракетні сховища, каже Жданов, розташовувалися за Уралом і не потрапляли жодного разу під верифікацію. Договір про обмеження звичайних озброєнь в Європі поширювався тільки на європейську частину, а СРСР дотримувався суворого режиму секретності.

"Сьогодні ніхто точно не знає, який запас ракет у Російської Федерації. Крім тих, 3,5 тисячі у бойовому складі, які за методом прикидки порахувала наша або західна розвідка", – пояснив експерт.

Він нагадав, що, за даними розвідки, на середину літа 2022-го в Росії залишилося близько 20% протикорабельних крилатих ракет "Калібр" і близько 50% уже згаданих Х-101 та Х-555.

Читайте також: Військовий експерт розповів, чи може Росія повторити масовану ракетну атаку

Раніше представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скибицький зазначив, що Росії вистачить ракет для нанесення ударів по території України щонайменше на три роки. Йдеться зокрема про ракети С-300, які окупанти випускають із зенітно-ракетних систем середнього радіусу дії.

Зі свого боку експерт Олександр Коваленко підкреслив, що нині РФ взагалі не може виробляти гіперзвукові ракети Х-47М "Кинджал", оскільки в їхньому складі є понад 130 іноземних комплектуючих, в основному – електроніка.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини