MENU

Більше не помічниця: сім ознак, що пральна машина відслужила свій термін

2630 0

Більше не помічниця: сім ознак, що пральна машина відслужила свій термін

Несправна пральна машина може призвести до брудного або неприємно пахнучого одягу, затопленої квартири або більших, ніж зазвичай, рахунків за комунальні послуги.

Нижче вказані ознаки говорять про те, що техніка відслужила свій термін і більше вам не помічниця, інформує UAINFO.org з посиланням на Tom's Guide.

Видає занадто гучні та незвичайні звуки. Якщо пральна машина почала працювати надто голосно і звучить так, ніби ось-ось злетить, це може вказувати на проблему. Чим швидше обертається барабан, тим гучнішою буде машина. Часте перевантаження білизною з часом може призвести до несправності двигуна чи барабана. На це крім шуму вказує і те, що техніка постійно трясеться під час роботи. Безуспішні спроби виправити ситуацію говорять про те, що пральна машина скоро може вийти з ладу.

Читайте також: Погані звички: шість помилок, яких потрібно уникати при пранні постільної білизни

Одяг погано переться. Якщо пральна машина перестала зливати воду належним чином, випраний одяг може бути не таким чистим, як раніше. У барабані залишаються частинки бруду від попередніх прань, які не дають одягу придбати по-справжньому свіжий вигляд.

Спочатку необхідно перевірити, чи не засмічений фільтр пральної машини та чи не забитий лоток для миючих засобів. Якщо чистка не допомагає, можна сказати, що техніка відслужила свій термін.

Барабан не обертається належним чином наприкінці циклу. Коли після віджиму речі залишаються мокрими, проблема може бути у зношеному двигуні, через що машинці не вдається досягти швидкості, необхідної для потрібного обертання барабана.

Інша можлива причина – несправність системи тиску через забруднення. У ряді випадків ремонт буде не виправданий і доведеться купувати нову пральну машину.

Машинка підтікає. Калюжі під пральною машиною часто з'являються через те, що зливний шланг у задній частині техніки відійшов. Ця проблема швидко вирішується. Але іноді протікання викликане неправильним зливом води, зламаним шлангом або барабаном, що тріснув. Останнє є більш серйозним. У такій ситуації потрібно вирішити, проводити ремонт чи краще витратити гроші на нову машинку.

Читайте також: Як видалити плісняву з гумової манжети пральної машини

Неможливо позбутися запаху. Коли після прання білизна пахне ще гірше, ніж при завантаженні, найчастіше це пов'язано зі зростанням плісняви ​​всередині пральної машини. Появі плісняви ​​сприяє накопичення миючих засобів та бруду з часом, а також зайва волога. Тому для очищення необхідно регулярно запускати порожній цикл прання з оцтом, відбілювачем або іншими засобами та завжди після прання залишати дверцята відчиненими.

Якщо запах зберігається і після регулярного чищення, то, можливо, стара машинка вам іже не помічниця.

Зростають рахунки за комунальні послуги. При неправильній роботі пральна машина може використовувати надто багато води, що вплине на рахунки за комунальні послуги. Якщо техніку не можна швидко відремонтувати, краще розглянути можливість придбання нової.

Термін служби минув. Вважається, що середній термін служби пральної машини становить 10 років. При цьому рекомендується замінити техніку через вісім років, тільки якщо це не модель високого класу, яка більш довговічна. Старі моделі менш ефективні, ніж нові, які мають більш сучасні функції.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини