MENU

Чотири речі, які слід знати про ІТ-сферу в США: рекомендації для початківця

343 0

Важливою складовою успішної імміграції є працевлаштування. Якщо ви знайшли вакансію та отримали робочу візу, то більша частина питань для вас вже вирішена. Інша справа, коли треба займатися пошуком роботи вже після переїзду в США. Більшість таких мігрантів впевнені, що знайти високооплачувану посаду без досвіду та знання англійської неможливо. Вдалий старт для українців – вакансії няні, помічника по догляду за літніми людьми, мувера, продавця тощо.

Однак з часом, коли в мігрантів з’являється певний досвід і покращується знання мови, вони починають шукати перспективнішу роботу. Хтось іде на посади рієлторів чи брокерів, а хтось – робить перші кроки в IT.

Щоб зрозуміти, які можливості та перспективи відкриває работа программистом в США, редакція UAinfo поспілкувалась з експертами сайту для іммігрантів BAZAR.club. Далі розкажемо про чотири важливі речі, які слід знати про роботу IT-спеціалістом.

Соціальні навички програміста важливіші, ніж технічні

Робота у сфері інформаційних технологій стимулює розробників та тестувальників розвивати свої соціальні навички. Безумовно, кожен IT-експерт повинен володіти різними мовами програмування, вміти розробляти сайти, CRM-системи чи комп’ютерні ігри, користуватися інструментами для тестування. Однак більшість роботодавців цінують насамперед комунікативні навички кандидатів та їх бажання працювати в команді. Це означає, що програмісту треба підтримувати дружні відносини в колективі, обмінюватися досвідом та легко сприймати зауваження керівництва.

Соціальні навички, які ви могли отримати у сфері роздрібної торгівлі, громадського харчування або кол-центру, допоможуть вам отримати гарну посаду в ІТ-сфері. Лідерські якості також вигідно виділять вас серед інших кандидатів.

ІТ-компанії з США позитивно ставляться до співробітників, які готові розвиватися в професії, вивчати інноваційні технології, шукати креативні підходи до реалізації проєктів. До того ж 80% вимог до кандидатів у вакансіях стосуються саме соціальних навичок.

ІТ-кар’єра доступна для всіх незалежно від віку та освіти

Приєднатися до команди професіоналів і працювати над крутими проєктами в IT ніколи не пізно. Попит на послуги з цифрової трансформації зростає, і тому світові технологічні лідери постійно шукають креативних та ерудованих спеціалістів.

Потрапити в IT можна декількома шляхами:

  • здобути ступінь у сфері комп’ютерних наук,
  • пройти спеціалізовані курси,
  • добре зарекомендувати себе під час стажування в технічних компаніях.

Насправді лише 43% спеціалістів з ІТ-підтримки в США мають вищу освіту. Проте відсутність диплома з технічної спеціальності не є перешкодою до працевлаштування, адже підвищити свою експертність можна в будь-який момент, наприклад, пройти інтерактивні курси з програмування.

Звичайно, почати знайомство з ІТ можуть люди будь-якого віку, але найчастіше в цьому зацікавлена молодь. Запуск спеціальних освітніх шкіл, воркшопів, навчальних програм, лекцій та семінарів з комп’ютерних технологій відкриває рівні можливості як перед студентами, так і звичайними прихильниками програмування.

Не всі IT-компанії США знаходяться в Кремнієвій Долині

Так, дійсно в штаті Каліфорнія розташований провідний центр високотехнологічних компаній під назвою “Кремнієва Долина”. Саме тут зосереджені світові лідери з розробки інноваційних технологій: Apple, Facebook і Google, які регулярно запускають нові проєкти та стартапи. Але завдяки новим досягненням в галузі інформаційних мереж зовсім не обов’язково їхати на інший кінець світу, щоб влаштуватися на роботу в ІТ. Тепер технологічні гіганти Лос-Анджелесу, Нью-Йорку або Вашингтону беруть на роботу працівників з різних країн. Більшість вакансій в ІТ зараз отримують спеціалісти, які вміють працювати віддалено. Навіть якщо ви живете у маленькому містечку, це не стане перешкодою на шляху до омріяної професії.

Кар’єра в ІТ – це не тільки робота для математичних геніїв, але й перспектива для ентузіастів

Стати студентом престижного вишу та отримати спеціальність у галузі математичних наук може не кожен, але опанувати одну з високооплачуваних професій в ІТ-сфері цілком реально. Ви можете претендувати на вакансії від американських роботодавців і без глибоких знань з алгебри чи інформатики, оскільки вони не знадобляться вам при виконанні більшості технологічних процесів. Основні вимоги до кандидатів – базові знання англійської мови та бажання опановувати нові знання у ритмі нон-стоп.

Як показують дослідження, більшу частину знань ІТ-спеціалісти отримують саме з практичного досвіду. Ми ж рекомендуємо розпочати свій шлях в ІТ з актуальної та цікавої професії – тестувальник програмного забезпечення. Докладніше про неї читайте в статті Тестувальник в США.

Підсумки

Зарплата ІТ-спеціаліста в США складає близько 73 тисяч доларів на рік. Непогана цифра, чи не так? Тому не гайте час і почніть розглядати перспективні варіанти в плані кар’єри вже зараз! ІТ-сфера постійно розвивається та має практично безмежні можливості, де ви можете повною мірою реалізувати свій потенціал.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини