MENU

Пекар: Давайте без ілюзій. Наші союзники всередині Росії -- не російські ліберали і демократи

969 0

Мене питають, чому я так не люблю російських лібералів і демократів.

Ліберал і демократ -- це людина, яка ставить цінності громадянських прав і свобод вище інших цінностей. І першим таким правом, відповідно до Міжнародного пакту ООН, є право народів на самовизначення. Якщо російський ліберал і демократ не визнає права народів на самовизначення, це означає, що він визнає наявність суб'єкта, який краще за народи знає, що їм треба для щастя, або ж який має право визначати життя людей попри їхні питомі інтереси. Таким суб'єктом є російська держава. Значить, для такого російського ліберала і демократа цінність держави вище цінності прав і свобод. Тобто зовсім він не ліберал і не демократ, а просто імперець, такий же, як і путін. І відрізняє його від вірного путінця лише бажання, щоб на троні був інший путін замість цього.

Таку думку на власній сторінці у Facebook висловив викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар, інформує UAINFO.org.

Ні Україні, ні Європі, ні поневоленим народам імперії такий псевдоліберал і псевдодемократ нічим не цікавий і нічим не корисний. Він лише розтягує війну та страждання, створюючи хибну ілюзію, що наступник путіна буде краще, і тоді все налагодиться.

Але імперія вже не налагодиться. Ніколи. Так що давайте без ілюзій.

Наші союзники всередині росії -- не російські ліберали і демократи, а національно-визвольні рухи пригноблених народів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Валерій ПЕКАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини