Насоси для автономного водопостачання
Організувати автономне водопостачання необхідно для домогосподарств, виробництв та підприємств. Це можливість отримувати воду завжди, коли потрібно, й не сплачувати комунальні рахунки. Для забезпечення знадобиться спеціальний пристрій, який називають насосом. Це гідравлічна машина, яка створює потік рідини за рахунок енергії приводу. Коли створюється різниця у тиску на вході та виході обладнання, робоче середовище рухається.
Більшість насосів працюють за допомогою електричного двигуна або мотору внутрішнього згоряння. Є також моделі, де встановлений ручний чи паровий привід. В інтернет-магазині «220 Вольт» представлений широкий асортимент товарів із різними характеристиками. Перш ніж придбати той чи інший пристрій, варто порадитися із досвідченими менеджерами. У каталозі можна знайти різні за потужністю та призначенням насоси й мотопомпи.
Поверхневі та занурювальні насоси
Перш ніж придбати пристрій, звертають увагу на його тип. Поверхневі моделі встановлюють, коли потрібно перекачувати чисту воду. Вони найчастіше використовуються у побутових умовах, а також тоді, коли потрібно організувати зрошування городів, садів, автоматичну подачу води до теплиці, оранжереї. Дізнатися, які є насоси для води, зручно за посиланням https://220volt.com.ua/nasos.htm.
Занурювальні пристрої називають також глибинними. Їх встановлюють для зливання, перекачування чистої або стічної води в будинках, де немає централізованого водопостачання. Поверхневі здатні отримувати рідину з глибини до 10 метрів. Занурювальні моделі називаються так тому, що монтуються поруч із джерелом води й подають її з глибини. Також використовуються у випадках, коли потрібно організувати відкачування нечистот, стоків.
Які існують різновиди насосів
Сучасні виробники пропонують кілька десятків модифікацій. Усі вони відрізняються за принципом роботи, типом приводу, призначенням. Зацікавлені користувачі знайдуть у каталозі струйні, центробіжні та інші варіанти. За призначенням насоси поділяються на:
• скважинні. Використовуються для вузьких скважин глибиною до 300 м;
• колодязні. Їх використовують, щоб отримати воду з відкритих резервуарів глибиною від 8 метрів;
• циркуляційні. Створюють колообіг рідини у системах охолодження й теплопостачання;
• дренажні. Їх використовують для відкачування брудної рідини та стоків, наприклад, коли потрібно висушити погріб після затоплення;
• фекальні. Видаляють органічні відходи й інші середовища з великими волокнистими домішками.
В інтернет-магазині «220 Вольт» можна також придбати гідроакумулятори, які необхідні для стабілізації напору у водопроводі.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки