Марафони схуднення ефективні чи ні? Тренер здивувала відповіддю
Марафони схуднення набирають популярності. Реклама цих послуг з'являється ледь не на кожному кроці. Вони обіцяють швидкий та гарний результат, та чи дійсно це такі?
Про те, чи ефективні марафони схуднення, розповіла фітнес тренер на своїй сторінці в Instagram, інформує UAINFO.org.
Чи ефективні марафони схуднення
"Худнемо швидше, ніж в залі", "схуднення за 3 тижні сидячи вдома" - хто не бачив подібні заклики до фітнес-марафонів? Наче круто! Декілька тижнів і ти худнеш хоч на 10 кілограмів. Нащо себе мучити постійними тренуваннями, якщо це можна зробити за 3 тижні. Всі знають, що зайва вага, то больова точка. І цим легко маніпулюють. Саме тому кількість охочих взяти участь у марафонах стає більшою", - пояснює тренер.
Проте у марафонів є недоліки, які негативно впливають не лише на фізичний стан, а й психологічний:
- Відсутність індивідуальності. Фізичні навантаження та харчування на марафонах для всіх однакові. До того ж продукти можуть не підходити вам за вартістю або індивідуальною переносимістю. А темп і складність фізичних вправ можливо виявиться важким.
- Марафон закінчується. Після його закінчення кілограми повертаються. Саме так і ніяк інакше, якщо, звичайно, ви не будете постійно дотримуватися регулярних тренувань та збалансованого харчування.
- Жодної відповідальності з боку тренера та організаторів марафону. Відповідальність за своє здоров'я перекласти на когось не вийде. Як правило, до початку марафону попереджують про те, що Ви маєте пройти обстеження та проконсультуватись з лікарем.
Читайте також: Як уповільнити старіння: їжа, від якої потрібно триматися якомога далі
Та при всьому цьому, не можна сказати, що марафони не мають сенсу.
Вони здатні зарядити мотивацією і підштовхнути до подальших змін харчування та фізичної активності.
Читайте також: Прихований цукор: у яких продуктах його найбільше
"Головне - проконсультуватись з лікарем та обстежитись аби короткий марафон не вартував вам десяток тисяч на відновлення організму. Тож холодний розум і почуття міри найкращий порадник у цьому питанні. Будьте активні завжди і не чіпляйтесь на гачок легких і швидких результатів", - радить тренер.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки