MENU

Що станеться, коли до Землі прилетять інопланетні зонди?

852 0

Що станеться, коли до Землі прилетять інопланетні зонди?

Уявімо, що в найближчому майбутньому людство перехопить інопланетний зонд, який був запущений неймовірно давно на відстані дуже багатьох світлових років від Землі. Що ж тоді станеться?

Саме цим питанням зацікавився професор і астроном кафедри астрономії та астрофізики Каліфорнійського університету Грем Сміт, інформує UAINFO.org.

Скоріш за все, припускає Сміт, земні вчені досконально вивчать знахідку і зроблять усе можливе, щоб розкрити її секрети. А потім зонд, ймовірно, опиниться у музеї.

Читайте також: Інопланетні цивілізації не цікавляться Землею через короткий вік Сонця, – вчені

Можливо, люди відправлять власний апарат туди, звідки прибув «міжзоряний мандрівник». Але через низьку швидкість — порівняно зі швидкістю світла, — яку може розвинути сучасний земний космічний апарат, прибуття до місця призначення може статися через десятки тисяч років.

Але найцікавіше, стверджує Сміт, трапиться через кілька років після перехоплення першого інопланетного зонда, коли людям вдається зловити другий зонд, відправлений із тієї ж екзопланети. Адже, якщо екстраполювати історію освоєння космосу людиною на інопланетну цивілізацію, то можна дійти висновку, що другий зонд насправді міг бути запущений набагато раніше — і, отже, був менш просунутою технологією, ніж зонд, перехоплений раніше.

Читайте також: Підступні прибульці. Учені розповіли, чому варто побоюватися міжзоряних контактів

У своїй аргументації Сміт апелює до програми «Вояджерів». Припускаючи, що технології поступово розвиваються, Сміт встановив, що якби Земля відправляла зонди кожні 100 років, то запущені через 10000 років змогли б досить швидко наздогнати «Вояджер-2», а потім перегнати його.

Екстраполюючи цей суто гіпотетичний сценарій, Сміт виявив, що 140-й зонд, відправлений приблизно через 14000 років, прибуде до того ж місця майже за два мільйони років до «Вояджера-2».

Таким чином, зонди, запущені просунутими інопланетними цивілізаціями, могли б передати своїм відправникам кілька заплутаних сигналів, і не в тому порядку, в якому передбачалося.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини