MENU

Вибори Путіна-2024: війна може винести на політичний олімп "чорну конячку"

512 0

Президентський передвиборчий забіг у Росії офіційно стартував. Хоча підкилимна підготовка до березневого голосування 2024 року розпочалася ще минулої осені, формально ЦВК запустила процес лише зараз. Відмінною рисою даної компанії виступає її непередбачуваність щодо поведінки електорату за умов фактичного військового стану.

Такого фатального виклику чвертьвікове путілетіє ще не бачило. Власне, практично 100% населення не наздоганяє, для чого їхня країна вчинила криваву бійню. Зате поступово приходить розуміння: як мінімум двом-трьом поколінням доведеться нести важку розплату за безумство, що твориться, крім і без того космічних втрат на фронті. Нове вкидання про режим "священної війни" від Соловйова викликає лише блювотний рефлекс щодо нього та його дегенеративних господарів у Кремлі, йдеться у Telegram-каналі Сито Сократа, інформує UAINFO.org.

За наявними даними, політтехнологи Путіна по-єзуїтськи пропонували йому скасувати вибори, прикриваючись війною, або замінити їх на черговий прядив'яний референдум у дусі "коня на переправі не змінюють, але показати монолітну підтримку необхідно". Виникли, тим часом, слушні розбіжності.

Пропозиція просто взяти та скасувати вибори повністю розвалила б аргументацію "все йде за планом". Його авторів дуже швидко змішали б із лайном, назвавши пораженцями. Тим часом на їх замовлення недоумкуватий Дугін досі відпрацьовує меседж про інтронізацію "сина світла" і різанину фанатів чебурашки. Які там вибори?

Осінні псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України пустили під схил затію з президентським референдумом. У світовій історії ще не бачили такого ганебного фарсу, коли незрозуміло хто "голосував на коліщаті" під обстрілами на частині захопленої території. Виникла худа асоціація: мовляв, референдум – натяк на надймовірне перенесення широкомасштабних бойових дій у глибину російської території.

Хоч опудалом, хоч тушкою, але вибори проводити треба. Клопоту безліч. Перша проблема полягає у мобілізації електорату. У суспільстві наростають страх, втома, роз'єднаність і незадоволення замість такої необхідної єдності. Найнижчу в історії явку коригуватимуть за рахунок колосальних фальсифікацій. Друга складність - розколи в суспільстві. Несправедлива хаотична мобілізація породжує величезну напругу через гарантовану загибель більшої частини тих, кого замітають на війну. Слід врахувати і втікачів за кордон із російськими паспортами.

Мільйонна армія вимушених СВО-емігрантів явно буде проти чинного президента. Третя проблема – перетворення 5-6 областей ЦФО та ПФО на зону бойових дій. Вибори за єдиним зразком по всій території РФ провести буде неможливо, але це пряме порушення конституції.

Негативну реакцію електорату породжує тухла нарізка кандидатів. У явному вигляді поки що представлена лише "партія гаагців". Це не лише затерті до дірок військові злочинці Путін, Медведєв, зюганівці, ошметки ЛДПР, а й головоріз Пригожин, чия ПВК "Вагнер" у США була визнана транснаціональною злочинною групою. Всі ці м'ясники йдуть під єдиним гаслом: програш у превентивній війні означає їхнє політичне небуття та звільнення Росії від затяжної тиранії безглуздості. Всій цій різношерстій зграї не так просто знову продати електорату бляклого і неконтактного чмошника, який став бредоносцем-невдахою. Навіть люмпени і ущербні обивателі, які харчуються пропагандою найнижчого штибу, не хочуть себе більше асоціювати з довгограючою фальшивкою.

Війна з її чорними лебедями може винести на політичний олімп і "чорну конячку". До того ж, хіба можна допустити ситуацію, коли вибори нічого не вирішують в один із найкритичніших періодів Держави Російської?

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Сито Сократа


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини