MENU

Незвичайне бронзове дзеркало та гігантський меч знайшли у стародавньому похованні в Японії. ВІДЕО

878 0

Незвичайне бронзове дзеркало та гігантський меч знайшли у стародавньому похованні в Японії. ВІДЕО

Археологи виявили бронзове дзеркало незвичайної форми та масивний залізний меч довжиною понад 2 м у кофуні (тип стародавніх могильних курганів у Японії) Томіомаруяма. Це найбільший у країні круглий кофун, споруджений у другій половині IV ст. Розкопки кургану, що перебуває у префектурі Нара, розпочалися ще у 2018 році.

Як пише газета The Asahi Shimbun, меч і дзеркало знаходилися в глині, що покривала 5-метрову дерев'яну труну. Вона, своєю чергою, було знайдена у виявленому раніше похованні. Вчені називають свою останню знахідку безпрецедентною, інформує UAINFO.org.

Читайте також: У Китаї біля мавзолею Цінь Шихуанді знайшли понад 200 нових постатей теракотових воїнів

Зазвичай бронзові дзеркала, які знаходять на археологічних розкопках, округлої форми, але виріб із кофуну Томіомаруяма має форму щита. Воно приблизно 64 см завдовжки та 31 см завширшки. Його поверхня є найбільшою з поверхонь усіх бронзових дзеркал, коли-небудь знайдених у ході археологічних розкопок у Японії. На звороті виробу нанесені складні візерунки. Експерти вже встигли назвати знахідку шедевром періоду Кофун.

Що стосується меча, він має довжину близько 2,37 м і ширину приблизно 6 см, його лезо злегка вигнуте. Зазначається, що це найбільший меч зі збережених цілком і знайдених при археологічних розкопках у Японії. На думку експертів, гігантські розміри свідчать про те, що меч був церемоніальним предметом, а не зброєю.

Читайте також: Археологи знайшли неолітичне поховання з безголовими кістяками

Директор Археологічного музею префектури Хіого Сейго Вада зазначає, що його дуже цікавить статус людини, яка була похована з такими незвичайними виробами. Також археологи покладають великі надії на вивчення вмісту труни.

Період Кофун тривав приблизно з III по VII століття. Особливості цієї епохи – поширення культури курганів, які отримали таку ж назву, і поява в районі Ямато (на території сучасної префектури Нара) однойменної держави.

 

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини