MENU

У Повітряних силах розповіли, скільки в України пускових установок IRIS-T та скільки ЗРК необхідно для захисту всієї України

928 0

У Повітряних силах розповіли, скільки в України пускових установок IRIS-T та скільки ЗРК необхідно для захисту всієї України

Наразі українські військові мають більше десятка пускових установок IRIS-T. Окрім того, найближчим часом очікуються додаткові постачання.

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на інтерв'ю командувача Повітряних сил ЗСУ Миколи Олещука журналісту Дмитру Комарову, інформує UAINFO.org.

"У нас більше десятка пускових установок IRIS-T і буде ще. Готуємо особовий склад, який поїде в Німеччину на навчання на IRIS-T. І ми цього місяця очікуємо ще пускові установки", - сказав командувач Повітряних сил.

Читайте також: У Повітряних силах відповіли, чи може українська ППО збивати "Кинжали"

При цьому Україна потребує більше ніж сто різних зенітних ракетних комплексів для того, щоб повністю захистити небо держави від атак росіян.

"Щоб захистити всю державу, потрібно понад 100 ЗРК. Це завдання не одного року", - наголосив Олещук.

При цьому президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Комарову розповів, що наша країна вже справді отримала від союзників "непогану кількість" систем протиповітряної оборони.

Читайте також: "Військова гра": у Повітряних силах пояснили, для чого окупанти імітують зліт МіГ-31К у Білорусі

До речі, в Україні оголосили набір курсантів для навчання на зенітних ракетних системах IRIS-T, NASAMS, Patriot, SAMP-T. Про це повідомляє командування Повітряних сил Збройних сил України.

"Підрозділи протиповітряної оборони уже отримали на озброєння одні із найсучасніших зенітних ракетних комплексів у світі - IRIS-T, NASAMS, Crotale, Aspid, Avenger, Gepard та інші. На черзі – Patriot та SAMP/T. І їх ставатиме дедалі більше, а згодом – вони повністю замінять старий парк радянської техніки", - йдеться у повідомленні.

Повітряні сили потребують вмотивованих захисників та захисниць, здатних опанувати цю зброю і стати на оборону країни.

"Стати професійним захисником неба можна в Харківському національному університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Наразі військовий виш розосереджений по всій Україні, але процес навчання триває і в Україні, і за кордоном", - додали військові.

Наразі військові та й викладачі проходять відповідне навчання з експлуатації та бойового застосування сучасних ЗРК в кількох країнах Європи та США. Але не за горами той час, коли спеціалістів з управління складними системами ППО готуватимуть в Україні.

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини